https://telegram.me/empireoflies

حمله مواجب‌بگیرهای آمریکا به سردار سلیمانی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: گویا پاسخ سردار سلیمانی به یاوه‌گویی رئیس‌جمهور آمریکا بدجور برای عناصر اپوزیسیون و به‌اصطلاح برانداز گران تمام شد، پس این افراد با تمام توان به سردار سلیمانی حمله کردند و دست به فحاشی و حتی تهدید زدند.

یکی از این افراد «آرش سیگارچی» از مدیران شبکه دولتی «صدای آمریکا» (بخوانید صدای شیطان بزرگ) بود که به حمایت از مواضع ضدایرانی ترامپ پرداخت. او که تا چند سال پیش حامی رئیس‌جمهور سابق آمریکا بود و حتی در تبلیغات انتخاباتی سال ۲۰۱۶ آمریکا علیه ترامپ سخن می‌گفت، با روی کار آمدن دولت جدید در آمریکا تغییر موضعی صدوهشتاد درجه داد و به یکی از حامیان سینه‌چام رئیس‌جمهور کنونی آمریکا تبدیل شد. سیگارچی که پیشتر با تکرار مواضع دولت‌مردان آمریکا، رئیس‌صهیونیستی و سعودی ایران را حامی تروریست نامیده بود، در صفحه فیسبوکش مواضع ضدایرانی و ضدسپاه رئیس‌جمهور آمریکا را تکرار کرد.

البته از این کارمند شبکه دولتی «صدای آمریکا» بعید نیست که از مواضع رئیس‌جمهور آمریکا دفاع کند.

موجود دیگری که پس از سخنان سردار سلیمانی به جفتگ‌پراکنی پرداخت «امیرعباس فخرآور» مزدور شناخته شده سرویس جاسوسی آمریکا و حامی تحریم ملت ایران بود. او که از حامیان پرپاقرص رئیس‌جمهور آمریکا است و همه سیب‌های موفقیت سیاسی خود را در کاسه دولت ترامپ قرار داده، پا را فراتر گذاشت و سردار سلیمانی را تهدید به ترور کرد!

این اپوزیسیونِ غربزده که پیشتر آرزو کرده بود روزی در جنگی صلیبی به مبارزه با مسلمانان بپردازد، این‌بار پس از گروهک‌های تروریستی داعش و منافقین، با تهدید «سردار قاسم سلیمانی» به ترور در صفحه فیسبوکش با انتشار تصویری از خود همراه با اسلحه‌ای، با ادبیاتی بی‌ادبانه نوشت: “یک هدیه ویژه برای مشت قاسم سلیمانی، که چهار دهه … عربده کشید و از نجابت مردم ایران سواستفاده کرد! البته خود اسلحه هدیه نیست، یه گلوله توش هست که تا چند هفته آینده تقدیم خواهد شد …”

این ضدانقلاب مفلوک که با این‌همه خدمت به حکومت آمریکا چند روز پیش خبر دعوت نشدنش به نشست وزیر امور خارجه با اپوزیسیون، رسانه‌ای و سبب آبروریزی‌اش شد، با انتشار تصویری از خود اسلحه‌بدست نشان داد که به دوستان تروریستش در گروهک منافقین رفته و در برابر منطق و عمل قوی، چاره‌ای جز از شایعه‌پراکنی تا تهدید به ترور ندارد!

واکنش امثال فخراور به سخنان انقلابی سردار سلیمانی به خوبی و بیش از پیش نشان داد که عناصر اپوزیسیون تا چه اندازه‌ای خود را وابسته به دشمنان ملت ایران می‌خوردند و هر کاری می‌کنند تا آب و نانشان قطع نشود.

اینگونه واکنش‌های عناصر اپوزیسیون در حمایت از دولت آمریکا خیلی هم عجیب نیست. افرادی که تابعیت کشورهای غربی بخصوص آمریکا را می‌گیرند و سوگند یاد می‌کنند که همه تلاش خود را در راه اهداف دولت آمریکا به کار بگیرند و عملاً به گذشته و زادگاه خود پشت می‌کنند، چندان هم اینگونه رفتار و سخنان عجیب نیست، زیرا آنها دیگر ایرانی نیستند که از آنها انتطار داشت دلسوز مردم ایران و ارزش‌هایش باشند.

انتهای متن/

گویا پاسخ سردار سلیمانی به یاوه‌گویی رئیس‌جمهور آمریکا بدجور برای عناصر اپوزیسیون و به‌اصطلاح برانداز گران تمام شد، پس این افراد با تمام توان به سردار سلیمانی حمله کردند و دست به فحاشی و حتی تهدید زدند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.55 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme