https://telegram.me/empireoflies

حمایت ضدانقلاب از بت‌‌پرستی!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «مهدی جلالی تهرانی» از عناصر اپوزیسیون معلوم‌الحال است که تاکنون بارها از تحریم ملت ایران حمایت کرده است. وی که سابقه بسیاری در پشتیبانی از رژیم صهیونیستی دارد، بارها به مقدسات مردم ایران اهانت نموده است.

این ضدانقلاب فراری که به داشتن مواضع تند معروف است و با این حال کارشناس بسیاری از رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه می‌باشد، این بار در توهین به مقدسات اسلامی نشان داد که انحراف فکری او بنیادی‌تر از آنچیزی است که برخی فکر می‌کردند و در واقع اصول دین اسلامی و حتی دیگر ادیان توحیدی را زیرسوال می‌برد.

جلالی‌تهرانی که گویا عملا از دین اسلام خارج شده و بی‌خدایی را انتخاب کرده، با توهین به اصول و فروع دین اسلام، مدعی شد: “امر به معروف و نهی از منکر در برابر تکثر در جامعه، چند صدایی، و امکان همزیستی سلایق متفاوت می‌ایستد و به فاشیسم مذهبی منجر می‌شود. مفهوم «حق و باطل» یکی از خطرناکترین مفاهیمی است که از زمان شکل‌گیری ادیان تک‌خدایی به وجود آمده و باعث بزرگترین جنگ‌ها و خشونت‌های بشری شده است.”

وی همسو با اعراب جاهلی و با حمایت از چندخدایی گفت: “در زمانی که بشر در عصر دین‌های چندخدایی می‌زیست، همزیستی و تکثر اصلی پذیرفته شده بود. در آن دوران باورمندان به خدایان گوناگون به خود اجازه نمی‌دادند که عقاید باورمند دیگری را باطل قلمداد کنند، چه رسد به آن که بخواهند او را به پذیرفتن خدای خود وادار کنند. به این ترتیب، برخلاف آن چه در آموزه‌های اسلامی به ما خورانده شده، بت‌پرستی نشان جاهلیت نیست، بلکه برعکس، شعوری فراتر از ادیان توحیدی را در درک همزیستی اجتماعی در اختیار ما می‌گذارد.”

این ضدانقلاب فراری که تاکنون بارها رژیم آمریکا را هژمون دنیا نامیده و خواستار تبعیت ایران از سیاست‌های آمریکایی‌ها شده، در پایان ادعا کرد: “… ادیانی که دارای دو ویژگی باشند، ادیانی خطرناک و ضدبشری هستند. این دو ویژگی: «جهانی بودن در برابر محلی بودن» (Universality) و «دعوتگر بودن در برابر قومی بودن» (Missionary) هستند. هرجا چنین دینی یافتید باید آن را در برابر تحمیل اجتماعی و سیاسی متوقف کنید. همان‌طور که مسیحیت متوقف شد.”

از این سخنان جلالی‌تهرانی به خوبی مشخص است که عمق انحراف و فساد فکری عناصر ضدانقلاب به چه حدی رسیده که به نطر نمی‌رسد قابل بازگشت و اصلاح باشد.

 

 

انتهای متن/

«مهدی جلالی تهرانی» از عناصر اپوزیسیون معلوم‌الحال است که تاکنون بارها از تحریم ملت ایران حمایت کرده است. وی که سابقه بسیاری در پشتیبانی از رژیم صهیونیستی دارد، بارها به مقدسات مردم ایران اهانت نموده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. این مروّجین بت پرستی با این مزخرفات میخوان خودشون و جامعه رو توجیه کنند برای انجام اعمال خلاف عقل… هیچ عاقلی پرستش خداوند که خالق کائنات است و با انسان ارتباط برقرار کرده و برای رشد و سعادت ما در دنیا و آخرت برنامه دارد و پناه و امید است را بر پرستش بت که هیچ کاری ازش نمیآد ترجیح نمیدهد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme