https://telegram.me/empireoflies

حمایت اپوزیسیون از قاتلان دختر ۱۲ ساله

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: جریان رسانه‌ای و فعالان مجازی ضدانقلاب بارها نشان داده‌اند که در تطهیر و بی‌گناه جلوه دادن تروریست‌ها و قاتلان و مخلان امنیت مردم، تبحری خاص دارند. آن‌ها به راحتی آب خوردن و در نهایت وقاحت «جلاد» را «شهید» جا می‌زنند و برای فریب افکار عمومی ژست روشنفکری می‌گیرند.

در روزهای اخیر رسانه‌های فارسی زبان بیگانه در اقدامی هماهنگ «رامین حسین پناهی» از اعضای گروهک تروریستی و تجزیه‌طلب کومله را که به اقدامات تروریستی مبادرت کرده است یک «فعال سیاسی» و «فعال مدنی» جا زدند تا از این طریق حکومت ایران را جنایتکاری معرفی کنند که افراد بی‌گناه را به راحتی می‌کشد.

پس از انتشار خبر اعدام فرد مذکور، بسیاری از رسانه‌ها و عناصر اپوزیسیون نسبت به این خبر واکنش نشان داده و از اینکه یک تروریست به جزای عملش رسیده، ابراز ناراحتی کردند.

یکی از این افراد «ربع پهلوی» فرزند آواره‌ی آخرین شاه ایران است که با ابراز ناراحتی از قصاص چند تروریست، در سالروز جنایت رژیم پدرش در ۱۷ شهریور سال ۱۳۵۷، با وقاحت جمهوری‌اسلامی را ضحاک زمان نامید و گفت:‌ “ضحاک زمان از کشتار جوانان ایران‌زمین سیر نمی‌شود. پلیدی و تباهی درونش به مارهایی می‌ماند که هرچه بیشتر از خون و مغز جوانان بخورد، گرسنه‌تر می‌شود. ضمن ابراز هم‌دردی با خانواده رامین حسین پناهی، زانیار مرادی و لقمان مرادی، به ویژه مادران‌ داغدارشان، تاکید می‌کنم که ملت ایران این جنایات را هرگز فراموش نمی‌کند‌.”

«آرش سیگارچی» خبرنگار و یکی از مدیران شبکه دولتی «صدای آمریکا» که برخلاف گذرشته که حامی حزب دموکرات بود، در دولت کنونی آمریکا حامی سرسخت ترامپ شده، مانند دیگر عناصر اپوزیسیون و مواجب‌بگیر دولت آمریکا سعی کرد جای ظالم و مظلوم را عوض کرده و تروریست‌های معدوم را افرادی بی‌گناه معرفی کند که حکومت ایران آنها را بی‌دلیل اعدام کرده است!

افراد معلوم‌الحالی مانند «شهرام همایون»، «امیرعباس فخرآور»، «عمار ملکی» و بسیاری دیگر از عناصر اپوزیسیون فراری هم از جمله دیگر افرادی بودند که از مجازات چند تروریست ابراز ناراحتی کردند.

اما در بین رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه، علاوه بر اینکه این رسانه‌ها کوشیدند تا تروریست‌های مجازات شده را افرادی بیگناه نشان دهند، کوشیدند از این فرصت در جهت تفرقه‌افکنی مذهبی و قومی نیز استفاده نمایند و در این راستا در عناوین خبرهای خود بر روی کُرد و از اهل‌سنت بودن این افراد تاکید کردند، گویی که دستگاه قضایی ایران این افراد را به دلیل ویژگی‌های قومی و مذهبی‌شان اعدام کرده و نه تروریست و قاتل بودنشان.

در حالی عناصر اپوزیسیون و مدعیان حمایت از حقوق‌بشر از چند تروریست حمایت میکنند که در پرونده آنها قتل افراد مختلف ازجمله دختری ۱۲ ساله تنها به دلیل اینکه پدرش با تروریست‌های کومله همکاری نکرد، وجود دارد.

 

انتهای متن/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme