https://telegram.me/empireoflies

جاسوس اسرائیلی حامی رضاپهلوی در ایران به دنبال چیست؟

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: بن تزیون Ben Tzion شهروند اسرائیلی با حضور در اماکن مقدس اسلامی از جمله مدینه منوره و نیز شهر مقدس قم و مسجد مقدس جمکران، و انتشار این تصاویر، موجی از اعتراضات را در فضای مجازی به دنبال داشت انتشار تصاویر بن تزیون اسرائیلی در اینستاگرام که وی را در اماکن مقدس اسلامی نشان می دهد، موجی از احساسات ضد صهیونیستی در میان کاربران فضای مجازی ایجاد شد.

«بن تزیون (Ben Tzion)» فردی که در سال ۲۰۱۴ میلادی تابعیت اسرائیلی دریافت کرد و اینک مقیم سرزمین های اشغالی است، با سفر به برخی کشورهای اسلامی و اماکن مقدس، تصاویر خود را در فضای مجازی منتشر می‌کند وی اخیراً تصاویری از خود در کنار روضه مبارکه نبوی در “مسجد النبی(ص)” در مدینه منوره واقع در عربستان و نیز در ریاض پایتخت این کشور منتشر کرده است اما هنوز مشخص نیست افرادی که در ریاض با این اسرائیلی عکس گرفته اند آیا از ماهیت وی اطلاع داشته اند یا خیر؟

انتشار این تصاویر از سوی این یهودی افراطی، موجی از نفرت و اعتراض را در میان کاربران فضای مجازی ایجاد کرد؛ آنگونه که تنها در مدت ۲۴ ساعت، بیش از ۹۰ هزار بار این تصاویر به اشتراک گذاشته شد و دیدگاه‌های گوناگونی که اغلب حاکی از حس نفرت و انزجار بود، ذیل این تصاویر به ثبت رسید یکی از کاربران توییتر در واکنش به این تصاویر اظهار داشت: مسجد النبی با حضور این یهودی صهیونیست آلوده شده است.

بن تزیون اسرائیلی در گفتگو با روزنامه «اسرائیل تایمز» مدعی شده که با پاسپورت و به صورت قانونی وارد کشورهای اسلامی همچون عربستان سعودی، ایران، لبنان و عمان شده است و از بازدید از اماکن مقدس اسلامی برای او به عنوان یک مشغولیت مفرّح محسوب می شود وی همچنین در پیامی در صفحه فیسبوک خود مدعی شده است: مسلمانان هیچ نگاه منفی به یهودیان و اسرائیل ندارند(!!) و من در سفر خود به کشورهای اسلامی، شاهد برخوردهای گرم و محبت آمیز آنان با خود بودم.

گفتنی است تزیون اصلیتی روسی دارد و به نظر می رسد که در سفر به ایران، از پاسپورت روسی خود استفاده کرده است؛ چراکه سفر اتباع ایرانی به سرزمین های اشغالی و نیز سفر یهودیان مقیم اسرائیل به ایران ممنوع است.

تصاویر مربوط به مدینه منوره و ریاض از هفت روز پیش تاکنون (در آبان ۱۳۹۶) منتشر شده است؛ اما تصاویر مربوط به قم، در تاریخ ۲۸ دسامبر ۲۰۱۶ (چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵) در صفحه اینستاگرام وی بارگذاری شده اند.

وی هم چنین در سال های اخیر ارتباط بسیار مستحکمی با برخی از ضد انقلاب ایران داشته به طور مثال وی یکی از حامیان اصلی رضا پهلوی در اسرائیل است وی حتی در جشن ها و همایش هایی که خاندان منحوس پهلوی در خارج کشور برگزار می کنند شرکت داشته و همواره از آنها در لابی های رسانه ای غرب حمایت می کند. چندی پیش نور پهلوی هم در مطلبی در اینستاگرام خود گفته بود که در یک شرکت اسرائیلی مشغول به کار است. گفته شده وی در شرکتی که یکی از شهامداران ارشدش بن تزیون است کار می کند و این شرکت نیز حامی مالی بسیاری از فعالیت های ضد ایرانی رضا پهلوی در خارج کشور است.

رفت و آمد بن تزیون به ایران می تواند در راستای اهداف پشت پرده رضا پهلوی و ضد انقلاب خارج نشین در داخل کشور باشد و نهاد های امنیتی بیشتر از این باید هوشیاری خود را در این گونه مواردحفظ کنند.

انتهای پیام/

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme