https://telegram.me/empireoflies

توهین «کلاغ کوفی» به عزاداران اربعین حسینی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: چند سال پیش، پس از اهانت‌های مکرر «شاهین نجفی» خواننده هتاک به ارزش‌ها و بزرگان دینی به‌ویژه امام علی النقی (ع)، برخی از مراجع عظام تقلید از جمله آیت‌الله صافی گلپایگانی و آیت‌الله مکارم شیرازی حکم ارتداد «شاهین نجفی» را صادر کردند.

پس از صدور این فتواها، دولت‌های غربی و رسانه‌های وابسته به آنها همچون موضوع صدور حکم ارتداد «سلمان رشدی»، به حمایت و حفاظت از «کلاغ کوفی» پرداختند. این خواننده ضددین، اکنون با حمایت‌های دولت و دستگاه امنیتی آلمان در این کشور زندگی می‌کند.

«شاهین نجفی» این‌بار در آستانه اربعین حسینی، بار دیگر به امام حسین (ع) توهین کرد و مدعی شد امام حسین (ع) به‌دنبال کسب قدرت بود! این خواننده منحرف در ادامه با توهین به ائمه اطهار (ع) ادعا کرد امام حسین (ع) به‌دنبال ادامه حکومت خانوادگی‌اش بود و دلش برای حال کسی نمی‌سوخت!

«شاهین نجفی» که با کمک دولت آلمان روزگار می‌گذراند، با جسارت به ساحت حضرت اباعبدالله (ع) و عزاداران ایشان، زوار اربعین حسینی را بی‌فهم و بی‌شعور دانست.

گفتنی است، در سالهای گذشته نیز بارها این خواننده فاسد به اعتقادات صدها میلیون مسلمان در سراسر جهان توهین کرده و دلیل کارش را هم آزادی بیان (!) موجود در کشورهای غربی می‌داند! آزادی بیانی که تنها در توهین به اعتقادات دیگران خلاصه‌شده است.

پس از پشت‌گرمی و حمایت‌های گسترده رسانه‌های وابسته به دولت‌های غربی بود که «کلاغ کوفی» در مصاحبه‌ای گفت از توهین به اعتقادات و مقدسات مسلمانان ناراحت و پشیمان نیست و همچنان به این‌گونه اقدامات ادامه خواهد داد.

پس از اهانت‌های مکرر و بی‌شرمانه «شاهین نجفی» به ائمه اطهار (ع) رسانه‌های وابسته به کشورهای اروپایی و آمریکایی از جمله «بی‌بی‌سی فارسی»، «صدای آمریکا»، «رادیو فردا»، «من و تو» و … با آنکه داعیه حمایت از حقوق‌بشر دارند، اما گزارش‌ها و مصاحبه‌های اختصاصی و مفصلی با این خواننده هتاک به اعتقادات مسلمانان انجام داده و سعی نمودند وی را بیش از پیش به مخاطبان ایران معرفی کرده و از او حمایت کنند.

انتهای پیام/

پس از صدور این فتواها، دولت‌های غربی و رسانه‌های وابسته به‌آنها همچون موضوع صدور حکم ارتداد «سلمان رشدی»، به‌حمایت و حفاظت از «کلاغ کوفی» پرداختند. این خواننده ضددین، اکنون با حمایت‌های دولت و دستگاه امنیتی آلمان در این کشور زندگی می‌کند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 2.55 ( 2 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme