https://telegram.me/empireoflies

توهین وقیحانه تحلیلگر BBC به سردار سلیمانی

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغدر پی سلب تابعیت از شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین بیانیه ای شدید اللحن توسط سردار سلیمانی صادر شد. در بخش هایی از این بیانیه خطاب به حکومت جائر بحرین آمده بود: ”گستاخی آل خلیفه به جایی رسیده است که با نادیده گرفتن نجابت مردم و حرکت سلمی آنها و با استفاده از سکوت معنادار سازمان ملل، آمریکا و کشورهای غربی هر روز بر دامنه جنایات خود و ایجاد خفقان و فشار بیشتر بر ملت بحرین افزوده است. بازداشت غیر قانونی شیخ علی سلمان و دیگر رهبران سیاسی و دینی بحرین در سایه سکوت مجامع بین المللی، آل‌خلیفه را به این گستاخی کشانده تا حریم روحانی بر جسته و رهبر دینی شیعیان بحرین، حضرت آیت الله شیخ عیسی قاسم را مورد تهدید قرار داده و تصورات نگران کننده ای در اذهان مردم منطقه و بحرین بوجود آورد.

یقینا آنها می دانند تجاوز به حریم آیت الله شیخ عیسی قاسم خط قرمزی است که عبور از آن شعله ای از آتش را در بحرین و سراسر منطقه پدید خواهد آورد و برای مردم راهی جز مقاومت مسلحانه باقی نخواهد گذاشت.”

این بیانیه با واکنش های بسیار زیادی در میان اپوزیسیون مواجه شده است. رضا حقیقت نژاد که از جمله افرادیست که پای ثابت تحلیل های تلویزیون بی بی سی است در این خصوص گفته :”جنگل سیاست خارجی جمهوری اسلامی، جنگل تاریک و وسیع، پر از شکارچی حریص و طعمه های سرگردان. در جنگل، شکارچیان بزرگ مانند شیرها محدوده شان را نشانه گذاری می کنند، مثلا روی تنه درختان می ش…. بیانیه قاسم سلیمانی علیه بحرین را در چارچوب تاریخ جنگل دیپلماسی جمهوری اسلامی می توان دقیق تر درک کرد. بیانیه او بوی کاندیداتوری ریاست جمهوری نمی داد، بوی… شیر می داد، لطفا به محدوده من نزدیک نشوید.”

این توهین وقیحانه این تحلیل گر در حالیست که قبل از این یکی دیگر از کارکنان و مفسران بی بی سی سردار سلیمانی را سرداری عارف دانسته بود و وی را با دکتر چمران مقایسه نموده بود.

یک ماه پیش نیز وزیر خارجه بحرین در مقایسه ای بین داعش و سردار سلیمانی این دو را با یکدیگر برابر دانسته بود .همچنین ماه گذشته ضاحی خلفان”، معاون رییس پلیس دبی،در یکی از توییت های خود مدعی شده بود : «العبادی چطور به سلیمانی اجازه داد که فرمانده سربازانش شود»؟ او، در پایان پیام، نیز با لحنی موهن عبارت «واحسیناه» را با هدف تمسخر عقاید و شعارهای شیعیان به کار برده بود.

ضاحی خلفان، که به شکل مستمر پیام هایی را از طریق حساب توییتر خود منتشر می کند، پروندۀ سنگینی در دشمنی با شیعیان و جمهوری اسلامی ایران دارد. بسیاری از اظهار نظر های او نیز چنان سخیف است که تا مدت ها دستمایۀ تمسخر رسانه ها و شبکه های اجتماعی را فراهم می آورد. او چندی پیش گفته بود: “من و نتانیاهو پسر عمو هستیم»!

انتهای پیام/

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در پی سلب تابعیت از شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین بیانیه ای شدید اللحن توسط سردار سلیمانی صادر شد. در بخش هایی از این بیانیه خطاب به حکومت جائر بحرین آمده بود: ”گستاخی آل خلیفه به جایی رسیده است که با نادیده گرفتن نجابت مردم …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme