https://telegram.me/empireoflies

تمسخر تولید ملی توسط مجری ۵۰۰ هزار دلاری!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پس از آنکه مقام معظم رهبری در پیام نوروزی‌شاه  شعار سال ۱۳۹۷ را «حمایت از کالای ایرانی» انتخاب کردند، رسانه‌های داخلی و خارجی نسبت به این نامگذاری واکنش داشتند که در این میان رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و ضدانقلاب واکنش منفی به این امر داشتند.

در ماه‌های اخیر که دشمنان ملت ایران سعی کردند با پوشش تجمعات صنفی در کشور و بزرگ جلوه دادن برخی اغتشاشات، علاوه بر ایجاد حس یَس و نامیدی در جامعه، خود را طرفدار مردم ایران جلوه دهند، نسبت به شعار «حمایت از کالای ایرانی» موضع منفی گرفتند و حتی آن را رد کردند؛ در حالی که به اذعان هر فرد آگاه و عاقل و حتی بی‌طرف، تنها راه رفع مشکلات اقتصادی کشور و بی‌اثر کردن تحریم‌های دشمنان، حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی است، بر این اساس چندان عجیب هم نیست که جیره‌خواران دشمنان ملت ایران مخالف حمایت از محصولات ایرانی باشند.

عناصر اپوزیسیون وابسته به دشمنان ملت ایران که می‌دانند حمایت از تولید ملی سبب تقویت اقتصاد ایران و کم‌اثر شدن فشارهای دولتهای استعماری می‌شود، در هفته‌های اخیر با تفاسیر صد من یک غاز و حتی تمسخر و توهین به کالای ایرانی و کارگران کشورمان، کوشیدند تا به هر شیوه ممکن برخلاف اهداف جمهوری‌اسلامی ایران عمل کنند. به احتمال زیاد اگر روزی یکی از مقامات ارشد نظام اسلامی بگوید ماست سفید است، بسیاری از این عناصر اپوزیسیون و فراری از روی قیض و کینه قبول نمی‌کنند و می‌گویند ماست سیاه است!

یکی از این عناصر اپوزیسیون و مغرض که شعار «حمایت از کالای ایرانی» را مورد تمسخر قرار داد، «کامبیز حسینی» مجری معلوم‌الحال رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه بود و همچون اسلاف خود با کنایه گفت که ایرانی‌ها فقط می‌توانند آفتابه و آبگوشت درست کنند. وی در ادامه برای تعریف از رژیم پهلوی و نشان داده ذات ضددینی خود ادعا کرد: “قبل از انقلاب ۵۷ کالاهای خوبی ساخته میشد، اما بعد از انقلاب با فرهنگ تنبلی و فساد و وقتِ نماز در ساعت کاری و … نمیشه کالای ایرانی در حد بنز داشت!”

این مجری فراری رسانه‌های بیگانه که حقوق بگیر دولت آمریکا است و چندی پیش دریافت مبلغ ۵۰۰ هزار دلار از آمریکایی‌ها برای برنامه‌سازی علیه کشورمان افشا شد، با وقاحت مدعی شد که تعصب روی هر چیز حتی روی کالای ملی و تولید داخلی اشتباه است.

 

انتهای متن/

پس از آنکه مقام معظم رهبری در پیام نوروزی‌شاه شعار سال ۱۳۹۷ را «حمایت از کالای ایرانی» انتخاب کردند، رسانه‌های داخلی و خارجی نسبت به این نامگذاری واکنش داشتند که در این میان رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و ضدانقلاب واکنش منفی به این امر داشتند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.8 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

۲ دیدگاه

  1. مرگ بر این وطن فروش

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme