https://telegram.me/empireoflies
صفحه khamenei_reyhaneh در اینستاگرام مجموعه کتابی به قلم مرحوم مهدی آذر یزدی و نظر حضرت آیت الله خامنه‌ای در رابطه با این اثر اشاره کرد.

تمجید رهبرانقلاب از کتاب «قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب»

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغصفحه khamenei_reyhaneh در اینستاگرام مجموعه کتابی به قلم مرحوم مهدی آذر یزدی و نظر حضرت آیت الله خامنه‌ای در رابطه با این اثر اشاره کرد.

صفحه اینستاگرامی ریحانه، که روایت‌های رهبر معظم انقلاب از زنان، خانواده و سبک زندگی را منتشر می‌کند در مطلب اخیر خود در رابطه با مجموعه کتاب‌های «قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب» به نقل از رهبر معظم انقلاب نوشت:

«حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: من خودم را از جهت رسیدگی به فرزندانم، بخشی مدیون آقای آذریزدی و کتاب این مرد می‌دانم… در سطح شعاع ارتباطات فامیلی و دوستانه، هرجا دستم رسید و فرزندی داشتند که مناسب بود با این قضیه، این کتاب ایشان را معرفی کردم. ۱۳۸۶/۱۰/۱۵»

قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب، عنوان مجموعه کتابی است به قلم مرحوم مهدی آذر یزدی (۱۳۰۰ – ۱۳۸۸) که در آن، داستان‌های کهن را به زبان کودکانه، بازنویسی کرده‌است. این کتاب در هشت عنوان و توسط انتشارات امیرکبیر چاپ شده است:
‌جلد ۱ – قصه‌های کلیله و دمنه جلد ۲ – قصه‌های مرزبان نامه جلد ۳ – قصه‌های سندبادنامه و قابوسنامه جلد ۴ – قصه‌های مثنوی ‌جلد ۵ – قصه‌های قرآن ‌جلد ۶ – قصه‌های شیخ عطار ‌جلد ۷ – قصه‌های گلستان و ملستان ‌جلد ۸ – قصه‌های چهارده معصوم

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme