https://telegram.me/empireoflies

تلویزیون ضدانقلاب و خبر قتل «سحر قریشی»!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: بسیاری از عوامل رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و لس‌آنجلسی به سبب سالها دوری از ایران، با فرهنگ مردم مسلمان ایران فرسنگ‌ها فاصله گرفته و قرابتی با ملت ایران ندارند و برخلاف و حتی علیه ارزش‌ها و آرمان‌های ملت ایران عمل می‌کنند.

جدا از تفاوت و دوری ذهبی و عقیدنی عوامل رسانه‌های اپوزیسیون از ملت ایران، این افراد با آنکه داعیه حمایت از مردم ایران را دارند، اما کمترین اطلاعی از وضعیت جامعه ایران و اخبار روز کشور ندارند، به‌طوری که در سالهای اخیر بارها در برنامه‌های زنده این تلویزیون‌ها شاهد بودیم که افرادی آنها را سر کار گذاشته و فریب داده‌اند.

در یکی از جدیدترین نمونه‌ها، فردی با تماس به تلویزیون ضدانقلاب NCTV ، مجری این تلویزیون را انتشار خبر دروغ کشته‌شدن «سحر قریشی» (بازیگر سینما) در یک تظاهرات خیابانی، سر کار گذاشت و مجری برنامه‌ها هم هیچ‌وقت متوجه اصل ماجرا نشد و فردی که تماس گرفته بود خواست تا اطلاعات بیشتری در اختیارشان قرار دهد!

این فرد که با صدای «بهبود» (بازیگر سریال پایتخت۳) مجری تلویزیون ضدانقلاب مذکور را سرکار گذاشته بود، گفت: “من از بهبهان زنگ می‌زنم. حدود یک ساعت پیش تو تجمعی بودم که جلوی چشمم زنی را با تیر زدند … اسمش خانم سحر قریشی بود و شوهرش را هم گرفتند به نام امید علومی …”

«سیامک بهاری» مجری تلویزیون مارکسیست «NCTV»

«سیامک بهاری» مجری تلویزیون مارکسیست «NCTV»

انتهای پیام/

بسیاری از عوامل رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و لس‌آنجلسی به سبب سالها دوری از ایران، با فرهنگ مردم مسلمان ایران فرسنگ‌ها فاصله گرفته و قرابتی با ملت ایران ندارند و برخلاف و حتی علیه ارزش‌ها و آرمان‌های ملت ایران عمل می‌کنند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.75 ( 2 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme