https://telegram.me/empireoflies

تغییر ناگهانی استراتژی سلطنت‎طلبان؛ اسکناس‌نویسی به جای قاشق‌زنی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغگروه موسوم فرش‌گرد که در ابتدای راه خود با شعار همراهی میلیونی و با تبلیغات سیاسی فراوان و البته با حمایت تمام عیار تلویزیون‌های فارسی زبان به صحنه آمده بود پا به عرصه گذاشته بود، این روزها اصلاً حال خوشی ندارد و در آستانه فروپاشی است.

این گروه به خیال خود به دنبال راه‎اندازی “میدان میلیونی” یعنی‌ تظاهرات به سبک کشور‌های اروپای شرقی‌ “انقلاب فیروزه ای” بودند و در آذر و دی ماه سال گذشته دوبار از مردم ایران دعوت کردند که به تظاهرات بپردازند، ولی‌ حتی یک نفر هم شرکت نکرد.

اعضای این گروه نیز که مدت زیادی از شروع فعالیت خود را سپری می‌کند، در حال جداشدن از آن هستند. در آخرین مورد افرادی مانند دامون گلریز، امیریحیی آیت‌اللهی و عبدالرضا احمدی از فرش‌گرد اعلام جدایی کردند. این در حالی است که پیشتر نیز میثم مهرانی، روناک خاکبان و دینا زیاری قطع همکاری کرده بودند.

این گروه که حمایت رضا پهلوی را با خود یدک می‌کشد، در چهارشنبه‌سوری سال گذشته در اقدامی قاشق و قابلمه‌زنی را به عنوان جدیدترین روش براندازی خود معرفی نمود، پس از شکست مفتضحانه این روش، این روزها به اعمال نخ‌نما شده‌ای نظیر دیوارنویسی و اسکناس‌نویسی روی آورده است که حتی تمسخر دیگر عناصر ضدانقلاب نظیر علی افشاری را به دنبال داشته است.

لازم به ذکر است، شازده ناکام پهلوی که رهبری‌اش گروه موسوم به «شورای ملی ایران» را به فروپاشی رساند و خود از قطار در حال سقوط به درون دره بیرون پرید و بعد از تشکیل گروه موسوم به فرشگرد هم جز تشدید اختلاف گروه‌های اپوزیسیون به نتیجه‌ای نرسید، خودش را رهبر معنوی گروه‌های اپوزیسیون و شخصی فراجناحی نامید و ادعا کرد اکنون با بسیاری از مردم ایران در ارتباط است و حتی افراد زیادی در نهادهای نظامی و امنیتی نیز با او بیعت کرده‌اند!!!

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme