https://telegram.me/empireoflies

تعیین نقشه جغرافیایی جدید برای تجزیه ایران توسط مشاور رضا پهلوی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: فرامرز دادرس یکی از باقی ماندگان سازمان پلید ساواک که هم اکنون در خارج کشور اقامت دارد و مشغول فعالیت بر علیه نظام مقدس اسلامی است در فیس بوک خود خبر نشستی را منتشر کرده که طی آن سیزده سازمان جدایی طلب زیر نظر شهریار آهی، مامور بازنشسته سیاه ! جلسه ای در استکهلم سوئد تشکیل دادند.

ظاهرا در این نشست نقشه جغرافیایی تازه ایران طراحی میشود. گفته شده برگزاری کنگره ملیت های ایران فدرال(جدایی طلبان)در استکهلم زیر نظر سازمان CIA در روز های شنبه و یکشنبه ۲۶ و ۲۷ ماه مه ۲۰۱۸ میلادی بوده که جمعی از تجزیه طلبان متمایل به اپوزیسیون در آن شرکت داشته اند.
در این جلسه درباره مرز های آینده مناطق جدایی طلب توافقاتی انجام شده و قرار شد زیر نظر آمریکا نقشه تازه جغرافیایی برای ایران آینده ترسیم گردد!!!
شهریار آهی از مشاورین نزدیک و خزانه دار آقای رضا پهلوی بود. این شخص در سال های ۱۹۸۴- ۱۹۸۸ در دوران ریاست جمهوری رونالد ریگان در آمریکا ماهانه یکصد و پنجاه هزار دلار از آمریکا دریافت می کرد، از این مبلغ ماهی پنجاه هزار دلار به پرویز ثابتی، مدیر اداره سوم ساواک که در آمریکا بسر می برد می پرداخت و یکصد هزار دلار باقیمانده را خرج فعالیت های میهن پرستانه! رضا شاه دوم می کرد.

لازم به یاد آوریست که حدود دو ماه پیش تعدادی دیگر از مخالفین جمهوری اسلامی ایران در کنفرانسی دو روزه در لندن برای بحث و تبادل نظر درباره چگونگی مدیریت دوران گذار از جمهوری اسلامی ایران دور هم جمع شده بودند. در این نشست که با شعار دموکراسی برگزار شد و هدف آن جایگزین کردن نظام دموکراتیک در ایران اعلام شد حدودا ۳۰ نفر شرکت داشتند که افرادی همچون مهرانگیز کار، شهریار آهی، محسن سازگارا، علیرضا نوری‌زاده و احمد رافت در بین آن ها پیدا بود از ایران هم چند نفر همچون حشمت الله طبرزدی در این کنفرانس به صورت دیجیتالی شرکت کردند.

همچنین در ۲۶ شهریور ۱۳۹۵ نششتِ مشترکی بین نمایندگانِ اتحاد برایِ دموکراسی در ایران (شهریار آهی، محسنِ سازگارا، فریدونِ احمدی، جواد خادم و احمد رأفت) و حزبِ دموکراتِ کردستانِ ایران (مصطفی هجری و کاوه آهنگری) برگزار شد. شهریار آهی در تمام این نشست ها حضور داشته و از مهره های صحنه گردان این نشست ها بوده است.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme