https://telegram.me/empireoflies

ترامپ «قلدر» است و شکست بدی خواهد خورد

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغدر ادامه واکنش‌ها به مواضع رئیس‌جمهور آمریکا در روزهای اخیر به ویژه در قبال کره شمالی، استاد دانشگاه هاروارد و نظریه‌پرداز مطرح مکتب واقعگرایی در روابط بین‌الملل، به رئیس‌جمهور کشورش درباره «شکست سختی» که در انتظار او در عرصه سیاست خارجی است، هشدار داد.

اظهارنظرهای جنگ‌طلبانه رئیس‌جمهور آمریکا در قبال کره شمالی در روزهای اخیر جنجال به پا کرده و حتی قانونگذاران ارشد کنگره هم از او انتقاد کرده‌اند.

ترامپ در تازه‌ترین اظهارنظرهای خارجی خود ضمن ادعای پایبند نبودن ایران به «روح برجام»، درباره ونزوئلا از احتمال گزینه نظامی آمریکا سخن گفت.

در واکنش به این مواضع، «استفان والت» استاد روابط بین‌الملل دانشگاه هاروارد رئیس‌جمهور آمریکا را «قلدر» خواند و درباره شکست سخت او در سیاست خارجی هشدار داده است.

او در شبکه اجتماعی شخصی خود نوشت: «ترامپ یک قلدر کلاسیک هست اما در سیاست بین‌الملل، دیگران این را می‌دانند که تسلیم شدن در برابر یک قلدر به معنای تشویق بیشتر قلدرها است. دیپلماسی او شکست سختی خواهد خورد».

انتهای پیام/فارس

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

تحلیلگر آمریکایی و استاد روابط بین‌الملل، با اشاره به مواضع خارجی دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری کشورش را «قلدر» خواند و گفت: دیپلماسی ترامپ شکست بدی خواهد خورد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme