https://telegram.me/empireoflies

تحلیل گر خیال پرداز مفسر بی بی سی شد

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: یکی از عناصر ضد انقلاب و خود باخته به نام  “امیر طاهری” که در دوران ستم شاهی به عنوان سردبیر یکی از روزنامه های ایران بوده و بعد از پیروزی انقلاب به انگلستان فرارکرده در یک برنامه از شبکه بی بی سی فارسی در اظهاراتی وطن فروشانه در خصوص سلطه نا حق ایران در منطقه در این شبکه گفته:” ثبات خاورمیانه از بین رفته و سیمای جدیدی هنوز شکل نگرفته.یا ایران باید خاورمیانه را شبیه خود کند یا ایران شبیه خاورمیانه شود، یعنی نمی شود که وسط منطقه خاورمیانه یک لکه ناچسب مثل ایران باشد. این مبارزه ادامه دارد یا ایران شکست می خورد و تبدیل به یک دولت عادی می شود، به جای وسیله ای برای صدور انقلاب و این چیزها، یعنی این تضاد درونی ایران است که نمی داند یک کشور باشد یا یک ایدئولوژی، اگر تصمیم گرفت تمام مشکلات خاورمیانه حل می شود.”

امیر طاهری

ظاهرا این فرد که در تمامی اظهارات خود ادعا می کند اشراف بسیار دقیقی بر تحولات خاورمیانه دارد این بار نیز مشابه اظهارات گذشته خود سوراخ دعا را گم کرده و جالبتر این که وی کشور هایی مثل قطر و عربستان وترکیه را که به اذعان اربابان غربی وی جز حامیان اصلی داعش در منطقه هستند را عامل ثبات می داند و تنها ایران را لکه نچسب این منطقه می داند .

در بهار ۲۰۰۶ امیر طاهری در مقاله ای ادعا کرد مجلس ایران قانونی را از تصویب گذرانده که به موجب آن شهروندان ایرانی متعلق به اقلیت‌های مذهبی باید علامت‌های مشخصه‌ای روی لباس خود دراماکن عمومی الصاق کنند. این خبر به ویژه در مطبوعات آمریکا به خاطر تداعی کردن رفتار آلمان نازی با شهروندان یهودی انعکاس زیادی یافت. به خصوص در روزنامه نیویورک پست. بعدها معلوم شد که این ادعا نادرست بوده و روزنامه هایی که خبر را منتشر کرده بودند با درج توضیح از خوانندگان پوزش خواستند.

 وی از آن دست به اصطلاح تحلیل گرانی است که حاضر شده حتی کشور و ملیت خود را نیز بفروشد تا بدین سان ارادت و سرسپردگی خود را بیش از پیش به اربابانش یعنی رژیم صهیونیستی و هم پیمانانش ثابت کند.

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme