https://telegram.me/empireoflies

بی‌توجهی به «مسیح علی‌نژاد»

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «مسیح علی‌نژاد» خبرنگار فراری و مدیر کمپین ضدفرهنگی «آزادی یواشکی زنان در ایران» در شبکه اجتماعی فیسبوک، در فروردین ماه سال ۹۳ این کمپین را تاسیس کرد.

«آزادی یواشکی زنان در ایران» در بیش از یک سال گذشته با حمایت‌های گشترده کشورهای غربی مواجه شد. بسیاری از رسانه‌های مجازی و مکتوب اروپایی و آمریکایی به حمایت از این کمپین پرداختند و حتی فیسبوک نیز به‌طور اختصاصی کمپین مذکور را حمایت کرد.

میزان حمایت‌ها از کمپین تحت‌مدیریت «مسیح علی‌نژاد» در حدی بود که برخی از سیاست‌مدران غربی نیز وارد میدان شده و به‌طور علنی از این کمپین ضدفرهنگی و ضداسلامی حمایت کردند. بسیاری از عناصر اپوزسیون از جمله «ربع پهلوی» با وجود اختلافات سیاسی با «مسیح علی‌نژاد»، به‌سبب هدف مشترک ضداسلامی و ضدانقلابی، به حمایت از کمپین «آزادی یواشکی زنان در ایران» و حتی حمایت‌های دلاری خود را نیز برای علی‌نژاد ارسال کردند.

«مسیح علی‌نژاد» در ماه‌های اخیر به‌دفعات از شکست کمپین «آزادی یواشکی زنان در ایران» و بی‌توجهی بانوان ایرانی به آن سخن گفته بود، اما هر بار با کمک‌های هنگفت دلاری موسسات به‌ظاهر حقوق‌بشری که در پشت‌پرده به سرویس‌های امنیتی یا وزارت خارجه کشورهای غربی و رژیم صهیونیستی وصل بودند، شارژ شد.

«مسیح علی‌نژاد» جایزه خود را از دستان «هیلل نوئر» صهیونیست دریافت کرد.

«مسیح علی‌نژاد» جایزه خود را از دستان «هیلل نوئر» صهیونیست دریافت کرد.

اما همه این حمایت‌ها نتوانست موفقیت «مسیح علی‌نژاد» در راستای پروژه حیازدایی از زنان و دختران ایرانی و ترویج بی‌حیایی و بی‌بندوباری در بین آنها را تضمین کند.

در روزهای اخیر که «مسیح علی‌نژاد» با افسردگی شدیدی دست‌وپنجه نرم می‌کند و از حمایت بانوان مسلمان ایرانی از کمپین صهیونیستی «آزادی یواشکی زنان در ایران» ناامید شده، در اقدامی عجیبی از مردان ایرانی خواسته تا از وی حمایت کنند. وی در صفحه «آزادی یواشکی زنان در ایران» اعلام کرده پس از اینکه یک سال خانم‌ها عکس‌های خود را برای این صفحه فرستادن، حالا نوبت مردهای حامی این کمپین است که خودشان رو نشان داده و عکس‌هایشان را برای این صفحه ارسال کنند!

این درخواست «مسیح علی‌نژاد» با پاسخ منفی مردان فعال در شبکه‌های اجتماعی مواجه شد. آنها گفتند که فریب سیاست‌بازی‌های علی‌نژاد را نخواهند خورد و در “خاله‌بازی” وی شرکت نخواهد کرد.

تصویر از صفحه فیسبوک «مسیح علی‌نژاد»

تصویر از صفحه فیسبوک کمپین «آزادی یواشکی زنان در ایران» – یکی از نظرات

بی‌توجهی به درخواست «مسیح علی‌نژاد» به‌حدی بود که وی لب به سخن گشود و اذعان کرد که کسی از خواسته او پاسخ مثبت نداده است.

تصویر از صفحه فیسبوک کمپین «آزادی یواشکی زنان در ایران»

تصویر از صفحه فیسبوک کمپین «آزادی یواشکی زنان در ایران»

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

درباره admin_hr

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme