https://telegram.me/empireoflies

چرا بی‌بی‌سی از نابودی داعش نگران است؟ +فیلم

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: به دنبال ورود روسیه برای مقابله با تروریست های بین المللی در سوریه، حامیان رسانه ای داعش تخریب عملیات نظامی این کشور را به صورت منسجم آغاز کرده اند.

بر همین اساس شبکه بی بی سی فارسی که از آغاز پیدایش داعش بارها به دلیل حمایت خود از این گروه تروریستی و تبدیل شدن به بازوی رسانه ای آن، مورد اعتراض مخاطبین خود قرار گرفته است، بیش از دیگر رسانه ها به تخریب عملیات موفق نظامی روسیه می پردازد.

در حالی که اکنون دولت های غربی نیز برای حفظ ظاهر اقدام به “تروریست” خواندن داعش کرده اند اما شبکه بی بی سی فارسی که پیش از این دلیل خود در عدم تروریست خواندن داعش را خودداری این کشورها از تروریست خواندن داعش اعلام نمود، علاقه ای به نام بردن داعش با عنوان “تروریست” ندارد!

شبکه دولتی انگلیس که در طول یکسال عملیات ناموفق و دروغین ائتلاف کشورهای غربی برای مقابله با داعش، با ایجاد یک پروپاگاندای رسانه ای تلاش داشت تا سابقه سیاه این کشورها در ایجاد و حمایت همه جانبه از تروریست ها را پنهان کند، با مشاهده عزم جدی روسیه در نبرد با داعش، نتوانست موضع حمایتی خود را از این تروریست‌ها مخفی نگه دارد.

دروغگویی‌های بی بی سی فارسی برای موفق نشان دادن ائتلاف غرب علیه داعش در حالی صورت می گیرد که عدم تصمیم جدی کشورهای غربی شرکت کننده در ائتلاف برای نابودی داعش موجب گردید تا چندی پیش حیدر العبادی نخست وزیر عراق طی سخنانی با انتقاد از این کشورها بگوید: ائتلاف ضد تروریسم به فرماندهی آمریکا کمک هایی که انتظار می رفت را به عراق در عملیات علیه گروه تروریستی داعش نکرد.

“حمله به غیر نظامیان”، “حمله به مواضع گروه های مخالف بشار اسد”، “حمله به مواضع گروه هایی که به دنبال آینده بهتر برای سوریه هستند”، “حملات روسیه علیه مواضع داعش نیست” و… نمونه کوچکی از محورهای تخریبی شبکه دولتی انگلیس در روزهای گذشته علیه عملیات نظامی روسیه در سوریه است.

دانلود ویدئو

این موج تخریبی بی بی سی فارسی در حالی ادامه دارد که روسیه در چند روز گذشته پایگاه‌ها، انبارهای نظامی و ستادهای داعش و برخی گروه های تروریستی مانند مثل احرار الشام، جبهه النصره و… را هدف قرار داده است که همین مساله باعث عصبانیت آمریکا، فرانسه، ترکیه و عربستان شد که رسما در این چند سال گذشته تامین کننده مالی و نظامی این گروه های تروریستی در سوریه بوده اند. 

شبکه دولتی انگلیس در اعلام مخالفت با حملات روسیه تا آنجا پیش رفت که در اقدامی عجیب این حملات را به نفع داعش و بالا رفتن جذب نیرو توسط این تروریست‌ها معرفی کرد!

این شبکه در حالی مدعی حملات جنگنده های روسیه برای انهدام مواضع گروه های تروریستی در سوریه شده که هیچگاه حاضر به پاسخ دادن این سوال نگردیده است که چرا میان گروه های تروریستی مسلح تفاوت قائل شده و با استفاده از یک برچسب دوگانه، یک عده را مخالفان مسلح میانه رو و بقیه را تندرو می خواند؟ زیرا ویدئوها و عکس هایی که از جنایت های این گروه های مختلف در اینترنت منتشر می شود نشان می دهد همه از نوع سلفی وهابی هستند و عملا فرقی با داعش در سربریدن و کشتن مخالفان ندارند.

در حالی بی بی سی نگران حمله روسیه به تروریست های ارتش آزاد شده است که خود بارها از اقدامات غیر انسانی این گروه پیش از تشکیل داعش انتقاد کرده بود!

 شبکه دولتی انگلیس گروه هایی را مخالف مسلح میانه رو می نامد که در دست زدن به جنایات غیر انسانی تفاوتی با داعش ندارند

بی بی سی در حالی نگران از بین رفتن گروه های تروریستی چون گروه موسوم به ارتش آزاد سوریه شده است که نشریه آلمانی “اشپیگل” در گزارشی از جنایات غیرانسانی این تروریست‌ها اظهار شگفتی کرد

گفتنی است اتحاد ایران، روسیه، سوریه و عراق (بدون مشارکت هیچ یک از کشورهای غربی) و احتمال بالای موفقیت این ائتلاف جدید در شکست داعش یا بازپس گیری بخش گسترده ای از زمین های از دست رفته، می تواند منجر به افزایش اعتبار و احترام کشورهایی که به صورت واقعی و نه دروغین و تبلیغاتی به دنبال مقابله با گروه های تروریستی هستند، گردیده و از طرفی بی آبرویی بیشتر برای کشورهای حاضر در ائتلاف به سرکردگی آمریکا که علاوه بر حمایت همه جانبه از تروریست های حاضر در سوریه، در طول یکسال گذشته عملا هیچ نقشی در مقابله با داعش نداشتند، به دنبال داشته باشد.

انتهای پیام/جام نیوز

با ورود روسیه به نبرد با داعش، شبکه دولتی انگلیس که رسما به عنوان بازوی رسانه ای این تروریست‌ها فعالیت می کند، این حملات را موجب بالا رفتن روند جذب نیرو توسط داعش معرفی کرد!

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme