https://telegram.me/empireoflies

بسیاری از مردم آمریکا دیگر به CNN و FoxNews اعتماد ندارند

به گزارش «امپراتوری دروغ» به نقل از باشگاه خبرنگاران، آرت الیویر شهردار سابق بلفلاور در ایالت کالیفرنیا بوده است. او معاون نامزد آزادی‌خواه ریاست جمهوری آمریکا در سال ۲۰۰۰ بود. وی تهیه‌کننده فیلم Operation Terror در خصوص ۱۱ سپتامبر است که در جشنواره‌ بین المللی فیلم برای صلح، جشنواره خیریه فیلم موناکو، جشنواره الهام‌بخشی و مساوات و جشنواره بین المللی فیلم بغداد جوایزی دریافت کرده است. این فیلم نگاهی انتقادی و سؤال برانگیز به واقعه ۱۱ سپتامبر دارد.

امروز خبرنگاران خبرگزاری تسنیم مصاحبه‌ای اختصاصی با آرت الیویر تهیه کننده فیلم عملیات ترور ( Operation Terror) در محل هتل محل اسکان وی داشتند. در این مصاحبه موضوعاتی مانند فیلم جدید او با موضوع راشل کوری، بحث رسانه‌های جریان اصلی و رسانه‌های مستقل، تأثیر زبان فرهنگ و هنر برای بیان بهتر واقعیت‌های جهان و بحث‌های سیاسی و فرهنگی دیگری مطرح شد.

الیویر در این مصاحبه با انتقاد از دروغ‌های رسانه‌های موسوم به «جریان اصلی» در مورد واقعیت‌های کنونی جهان گفت:‌ زمانی که رسانه‌های مستقل موفق شوند که صدای خود را به دنیا برسانند، تمام مردم دنیا از دروغ‌هایی که رسانه‌های جریان اصلی می‌گویند، مطلع شده قطعاً در مقابل این رفتارها پاسخ لازم را می‌دهند.

وی همچنین با اشاره به تأثیر رسانه‌های اجتماعی در بیان واقعیت‌ها، از لزوم وجود رسانه‌های مستقل سخن گفته بیان کرد:‌ ساختار آزاد این‌گونه رسانه‌ها باعث شده که بسیاری از مردم آمریکا دیگر به رسانه‌هایی مثل CNN ‌و FOX علاقه‌ای نداشته باشند و دیگر آنها را نگاه نکنند و به آن‌ها اعتمادی ندارند.

معاون نامزد آزادی‌خواه ریاست جمهوری آمریکا همچنین از عدم حقیقت‌گویی بسیاری از خبرنگاران رسانه‌های جریان اصلی جهان صحبت کرد و مثال‌هایی را هم برای صحت این گفته خود ارائه کرد. او یک منتقد آمریکایی است که به‌دلیل مواضعش تا کنون هزینه‌های زیادی از جانب دستگاه‌های دولتی و امنیتی آمریکا متوجه او شده است.

 انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme