https://telegram.me/empireoflies

«اکبر گنجی» غلط می‌کند حرف می‎زند!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: روز به روز بر دعوا و اختلاف بین گروه‌ها و طیف‌های مختلف ضدانقلاب‌های فراری و خارج‌نشین افزوده می‌شود و از هر بهانه و فرصتی برای چنگ انداختن به صورت و توهین و تضعیف یکدیگر استفاده می‌کنند.

«ابراهیم نبوی» طنزپرداز و نویسنده ضدانقلاب خارج‌نشین در جدیدترین اظهارات فیسبوکی خود به سراغ کسانی رفته که در خارج از ایران به عنوان اپوزیسیون جمهوری اسلامی زندگی می‌کنند و آنها را به سبب نامعلوم بودن منابع درآمدی‌شان به چالش کشیده است.

وی افرادی همچون «اکبر گنجی» ضدانقلاب خارج‌نشین و حامی فتنه ۸۸ را مزدور جمهوری اسلامی نامیده و نوشته است: “مزدوران جمهوری اسلامی حق اظهار نظر ندارند، چون خودشان می دانند که دارند نظرات اربابان شان را می گویند. مزدوران جمهوری اسلامی هم کسانی هستند که یا از جمهوری اسلامی حقوق می گیرند، یا زمانی حقوق می گرفتند، یا ما فکر می کنیم که حقوق بگیر جمهوری اسلامی هستند.”

«ابراهیم نبوی» که تا چند سال پیش در روزنامه‌های دوران اصلاحات فعالیت می‌کرد، خطاب به ضدانقلاب خارج‌نشین با بیان اینکه “برای اینکه اثبات شود کسی مزدور جمهوری اسلامی نیست، باید دلیلی بیاورد”، افزود: “ممکن است کسی بگوید من که ادعا می‌کنم شما حقوق بگیر جمهوری اسلامی هستید، باید این نظر را ثابت کنم، ولی کورخواندید، شما باید ثابت کنید که پول نمی گیرید.”

تصویر از صفحه فیسبوک «ابراهیم نبوی»

تصویر از صفحه فیسبوک «ابراهیم نبوی»

وی که اینبار «اکبر گنجی» (معروف به اکبر پونز) را هدف قرار داده بود، گفت: “بعضی‌ها ممکن است مستقیما از حکومت پول نگیرند، مثل اکبر گنجی، ولی وقتی می‌بینیم که ایشان در آمریکا زندگی می‌کند، پس پولش را از کجا می‌آورد؟ ارث پدری که ندارد، ممکن است بگوید که استاد فلان دانشگاه آمریکاست، ولی غلط می‌کند چنین حرفی می‌زند.”

گفتنی است، «ابراهیم نبوی»، طنزپرداز و نویسنده ضدانقلاب است که در سالهای نخستین انقلاب اسلامی برای کسب موقعیت و قدرت در صف نیروهای انقلابی ایستاد و تا مسئولیت‌هایی در وزارت کشور پیش رفت، اما پس از آنکه دید با انقلابی‌نمایی نمی‌تواند به اهداف خود برسد، به قالب اصلی خود بازگشت به مخالفت با آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی‌پرداخت.

«ابراهیم نبوی» دو بار، یکبار در ۱۳۷۷ به سبب فعالیت‌های مطبوعاتی به اتهام اقدام علیه امنیت کشور به مدت یک ماه و بار دیگر در به اتهام اهانت به مسئولان حکومتی و توهین به نظام جمهوری اسلامی در سال ۱۳۷۹ زندانی شد.

وی از سال ۱۳۸۲ به خارج از کشور گریخته و در آنجا با انتشار مطالبی ضدایرانی و ضداسلامی روزگار می‌گذراند. «ابراهیم نبوی» در فتنه سال ۸۸ نیز از فتنه‌گران حمایت کرده بود.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. عزیز من این مطلب طنز هست کسی که کوچکترین آشنایی با نبوی داشته باشه میدونه مخالف این دیدگاه هست و داره مسخره میکند

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme