https://telegram.me/empireoflies

«اکبر پونز»؛ از کتک‌زدن زنان بدحجاب تا انکار قرآن

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «اکبر گنجی» متولد محله نازی‌آباد تهران است که در این محله با افرادی مانند «س.ح» و «ع.ع» آشنا شد. او در دوران انقلاب از فعالان خیابانی بود که به دلیل مطالعات پراکنده در آثار مختلف گروه‌های چپ‌گرا، اسلامی، سازشکار و غربگرا یا التقاطی در بی‌ثباتی کامل فکری فرو رفته بود.

گنجی در ابتدای پیروزی انقلاب از افرادی بوده که زنان بدحجاب را در خیابان‌ها مورد ضرب و شتم قرار می‌داده و به این دلیل به «اکبر پونز» معروف شده است.

وی که در اوایل پیروزی انقلاب اسلامی و پس از تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عضو این نهاد مقدس شده بود، پس از مدتی دچار انحراف شد و به‌دلیل مخالفت با فرمایشات امام خمینی(ره) و تمرد از فرمانده در شرایط جنگی به مجازات شدیدی محکوم شده بود که با وساطت «حسین‌علی منتظری» این مجازات منتفی و وی از سپاه اخراج شد.

اکبر-گنجی-۲

گنجی پس از اخراج از سپاه، مدتی در دهه ۶۰ رابط فرهنگی سفارت ایران در ترکیه بوده و با اعضای نهاد اطلاعات نخست‌وزیری از جمله «س.ح» رابطه داشت. گنجی در اوایل دهه ۷۰ به حلقه منحرف و ضداسلامی کیان پیوست تا در این حلقه به مبارزه با اسلام و مذهبی شیعه مشغول شود. او در خرداد ۱۳۷۶ فعالیت شدید مطبوعاتی را با مطبوعات زنجیره‌ای آغاز کرد.

«اکبر گنجی» در جریان رویدادهای پس از خرداد ۷۶ به اتهام‌زنی علیه نظام اسلامی و حوزه‌های علمیه ادامه داد و پیش از دستگیری و محاکمه در آذر ۷۹ در کنفرانس ننگین برلین حاضر شد و به سخنرانی پرداخت. وی پس از بازگشت و با شکایت دادستانی به ۶ سال حبس محکوم شد، اما در زندان مواضع او رادیکال‌تر گردید.

گنجی در زندان با سوءاستفاده از شرایط و امکانات، انواع اهانت‌ها به جمهوری اسلامی و رهبر معظم انقلاب روا داشت. او حتی در زندان با حمله به اسلام، از «جمهوری تمام عیار» یا «جمهوری سکولار» حمایت کرد و از به موزه رفتن امام خمینی(ره) سخن گفت. وی پس از پایان دوره محکومیت به خارج از کشور گریخت و تاکنون در دامن دولت‌های غربی زندگی می‌کند.

«اکبر گنجی» طول سالهایی که وی در اروپا و آمریکا به سر می‌برد، از طریق جایزه‌هایی که از نهادهای مختلف غربیِ وابسته به دولت‌های اروپایی دریافت کرده، امرار معاش می‌کند.

اکبر گنجی

در سالهای اخیر کار گنجی به جایی رسیده که در مقالات خود قرآن کریم را کلام انسان می‌داند و در مقالاتی دیگر وجود مقدس امام زمان(عج) را منکر می‌شود. همچنین او در مقالاتی دیگر از لواط و همجنس‌گرایی حمایت می‌کند!

گنجی در ایام فتنه سال ۸۸ عضو حلقه فکری جنبش به اصطلاح سبز بود و از اغتشاشاگران به‌طور کامل حمایت می‌کرد، هرچند که بعدها اعتراف کرد که در انتخابات مذکور تقلب نشده است. او اکنون به‌عنوان کارشناس در بسیاری از رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه مانند «بی‌بی‌سی فارسی» حضور دارد و در جهت اهداف دولت‌های بیگانه سخن می‌گوید.

منابع:
۱- خبرگزاری فارس
۲- مشرق‌نیوز

انتهای پیام/

«اکبر گنجی» متولد محله نازی‌آباد تهران است که در این محله با افرادی مانند «س.ح» و «ع.ع» آشنا شد. او در دوران انقلاب از فعالان خیابانی بود که به دلیل مطالعات پراکنده در آثار مختلف گروه‌های چپ‌گرا، اسلامی، سازشکار و غربگرا یا التقاطی در بی‌ثباتی کامل فکری فرو رفته بود.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.65 ( 2 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme