https://telegram.me/empireoflies

انحطاط مسیحیت؛ کشیش اعظم واتیکان همجنسگرا شد

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: با مطالعه سرگذشت ادیان الهی، حقیقتی جبرانناپذیر توجه انسان را به خود جلب و ذهن انسان را به ریشه انحرافات ادیان مختلف هدایت می‌کند و آن حقیقت این که پیامبران الهی که در طول تاریخ زندگی خود با اتکا به‌قدرت خدا و پشتیبانی‌های او در راه برپایی حکومتی توحیدی زحمت کشیده‌اند و همواره مورد اعتماد و توجه و احترام اقشار محروم و ستمدیدهٔ جامعه قرار می‌گرفتند.

اما سودجویان که همواره در پی آن بودند تا افکار مردم را به دنبال خود بکشانند و متون مقدس و راهنمایی‌های انبیاء در صدد جهت‌دهی افکار و اندیشه‌های جامعهٔ مسیحی به سوی خود بودند که در این کار تا حدود زیادی موفق شده و با تحریف این متون مقدس توانسته‌اند روح حقیقی کلمات نورانی به جای مانده از انبیاء را، از دسترس مردم خارج و بر آنان ریاست باطل نمایند.

یکی از انحرافات به وجود آمده در دین مسیحیت به ویژه فرقه کاتولیک منع ازدواج برای کشیش‌هاست. کلیسای کاتولیک در سال ‪ ۱۱۳۹تصمیم گرفت که کشیش‌ها دیگر اجازه ندارند ازدواج کنند. قبل از آن کشیش‌های متأهل در کلیسای کاتولیک فعالیت داشتند. در دوره‌ای از فعالیت کلیسای کاتولیک، کسوت و سرمایه‌های کشیشی فقط به فرزندان داده می‌شد. پاپ گریگور هفتم در مخالفت با این سنت همیشگی، در سال ‪ ۱۰۷۴‬دستور منع ازدواج کشیش‌ها را صادر کرد.

از سوی دیگر از لحاظ مذهبی گفته می‌شود که دلیل ممنوعیت ازدواج کشیش‌ها به این خاطر است که باید تمامی زندگی خود را وقف خدا و مردم نمایند و به همین خاطر نباید ازدواج کنند!!! این امر باعث شده که انحرافات وسیعی میان کشیش‌ها به وجود آید. به عنوان مثال در سال‌های گذشته بارها از تجاوز کشیش‌ها به کودکان و زنان در جای‌جای دنیای مسیحیت به گوش رسیده است همچنین موارد پرشماری از آزار جنسی کودکان و نوجوانان توسط کشیش‌های مذهبی کلیسای کاتولیک در کشورهای مختلف جهان از جمله ایرلند، آلمان و اتریش برملا شد که کلیساهای کاتولیک این کشورها را در بزرگترین بحران چند ساله گذشته خود فرو برد.

این امر در جوامعی که از قید و بندهای اخلاقی کمتری برخوردارند بیشتر دیده می‌شود زیرا در این جوامع رسانه‌ها به صورت مداوم به تحریک تمایلات جنسی افراد مشغول‌اند و کشیش‌ها که راهی برای ارضاء مشروع  این حس غریزی نمی‌یابند بنابراین دست به اعمال وقیح جنسی می‌زنند به عنوان مثال سال گذشته در یک کلیسای کاتولیک در واشنگتن  دوربین‌های مخفی در حمام این کلیسا کشف شد که کشیش این کلیسا برای نظاره زنان در هنگام استحمام جاسازی کرده بود. ‬‬

ولی این رسوایی‌ها سر دراز دارد اخیراً یک کشیش ارشد در واتیکان فاش کرده که هم‌جنس‌گرا است. وی اعتراف کرده که مدت‌هاست چنین رابطه‌ای دارد و به آن افتخار می‌کند!!! او همچنین گفته به دلیل اعتراض به ممنوعیت کلیسا برای ازدواج همجنسگرایان و دینی که نسبت به هم‌جنس‌بازان دارد این مطلب را علنی کرده است.

انتهای پیام/

با مطالعه سرگذشت ادیان الهی، حقیقتی جبران‌ناپذیر توجه انسان را به خود جلب و ذهن انسان را به ریشه انحرافات ادیان مختلف هدایت می‌کند و آن حقیقت این که پیامبران الهی که در طول تاریخ زندگی خود با اتکا به‌قدرت خدا و پشتیبانی‌های او در راه برپایی حکومتی توحیدی زحمت کشیده‌اند و همواره مورد اعتماد و توجه و احترام اقشار محروم و ستمدیدهٔ جامعه قرار می‌گرفتند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.5 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme