https://telegram.me/empireoflies

العربیه: ایرانی‌ها فقط زبان زور را می‌فهمند!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغپایگاه سعودی العربیه (alarabiya)، با انتشار یادداشتی به قلم مهیار هرسینی، یکی از اعضای سازمان منافقین، از مردم عربستان درخواست کرده است که به ایران سفر نکنند و جان خود را به خطر نیاندازند!

در این یادداشت که تحت عنوان “سفر به ایران می تواند جان ما را در خطر قرار دهد” منتشر شده است، می خوانیم:

«ما باید هوشیار باشیم تا مبادا در دام ایران اسیر شویم.  اکنون که ایران هر چه بیشتر در حال منزوی شدن است، ممکن است حملات تروریستی از سوی این کشور و عملیات های گروگان گیری آن ها گسترش یابد.

باید اطلاع رسانی لازم به شهروندان ما صورت گیرد و تا هوشیار باشند و به ایران و مناطق تحت کنترل نیروهای ایرانی سفر نکنند هر چند ملاحظات اقتصادی و ژئوپولیتیکی در کار باشد.

 

مهیار هرسینی

این تنها راهی است که می توان از تامین امنیت شهروندان ما مطمئن شد. هر چند بسیاری از ما نسبت به خطرات پیش رو در صورت سفر کردن به مناطق تحت کنترل داعش مطلع هستیم، تعداد کمی چنین نظری نسبت به سفر به مناطق تحت کنترل ایران داریم.

از سوی دیگر باید دقت کرد که هزینه کردن پول در ایران نیز به دلائل امنیتی کار صحیحی نیست و می تواند کمک به تروریسم باشد.

در نهایت باید گفت که تنها زبانی که تروریست ها آن را درک می کنند، زبان زور است. رهبران ما به جای آنکه در زمین جنایتکاران و تحت قواعد آن ها بازی کنند، باید با اعمال فشار سیاسی و اقتصادی بر ایران، خط قرمزی پیش روی آن ها بکشند.

در حالی که اوباما به درخواست های تروریستی ایرانیان مانند آزادسازی گروگان ها [جاسوس های آمریکایی] در ازای دریافت پول، پاسخ مثبت می داد، پرزیدنت دونالد ترامپ در هفته جاری برخوردی صحیح با ایران داشت و عنوان کرد که ایرانیان باید گروگان های آمریکایی زندانی شده در ایران را آزاد کنند و هشدار داد در صورتی که از انجام این کار خودداری کنند عواقب جدی در انتظار آن ها خواهد بود.

به نظر می رسد تفاوت رویکرد و اقدامات دولت اوباما و دولت ترامپ در قبال ایران مانند اختلاف روز و شب باشد. این به نفع ما است که تمام رهبران جهانی موضعی مانند ترامپ اتخاذ نموده و این تهدید بزرگ را نادیده نگرفته و به آن بی اعتنایی نکنند؛ ما مردمان صلح طلب جهان از چنین رویکردی بهره فراوانی خواهیم برد.»

 

انتهای پیام/جام نیوز

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

«به نظر می رسد تفاوت رویکرد دولت اوباما و دولت ترامپ در قبال ایران مانند اختلاف روز و شب باشد؛ این به نفع ما است که تمام رهبران جهانی موضعی مانند ترامپ اتخاذ نموده و این تهدید بزرگ را نادیده نگرفته و به آن بی اعتنایی نکنند…»

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme