https://telegram.me/empireoflies

اقلیت ۹۹ درصدی مسلمانان ایران!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: چندی پیش دکتر ظریف وزیر امور خارجه جمهوری‌اسلامی ایران در مصاحبه‌ای درباره قانون حجاب در ایران گفته بود: “ایرانی‌ها ارزش‌های فرهنگی و سنتی بخصوصی دارند. ما کسی را به سبب کاری که در خانه می‌کند مجازات نمی‌کنیم یا اعلام جرم نمی‌کنم علیه‌اش. چیزی که مهم است کاری است که در خیابان انجام می‌شود. ضمناً ما هنجارهای خودمان را داریم در زمینه تمایلات جنسی در سطح خیابان نه در خانه و زندگی شخصی افراد. ضمناً هر کشور قانون پوشش خاصی دارد، شاید از آن قانون خوشمان بیاید یا بدمان بیاید، اما قوانین در کشور مردم را ملزم می‌کنند به قانون پوشش جاری احترام بگذارند “

یکی از افرادی که به سخنان دکتر ظریف واکنش نشان داد، «آرش سیگارچی» خبرنگار و یکی از مدیران شبکه «صدای آمریکا» بود که با توهین به وزیر امور خارجه کشورمان، با عصبانیت مدعی شد: “این آدم می‌گوید حجاب ارزش فرهنگ و سنت ایران است. این‌طور نیست. حجاب آداب یکی از ادیان برخی مردمان ایران است. ایران ارزش‌های بزرگ‌تری دارد: کردار نیک، پندار نیک و گفتار نیک …

سیگارچی با است سخن نشان می‌دهد که حداقل در عمل دیگر هیچ اعتقادی به مبانی اسلامی ندارد. اما نکته‌ای که مهم‌تر است، اینست که این خبرنگار بخش فارسی VOA حجاب را «آداب یکی از ادیان برخی از مردمان ایران» می‌داند! البته سیگارچی اشاره نکرد که این «برخی» یعنی دقیقاً چقدر؟ بر اساس سرشماری‌ها و آمار رسمی ۹۹ درصد مردم ایران مسلمان هستند و در همه مذاهب و فرق اسلامی، به امر حجاب تاکید شده است. نظر می‌رسد این خبرنگار حقوق‌بگیر دولت آمریکا، یا هنوز فرق «حداقل» و «حداکثر»، و «کلی» و «جزئی» را نمی‌داند و یا بر اساس اندیشه‌های الحادی و پوچ خود انتظار دارد ارزش‌ها و باورهای دینی اکثریتی ۹۹ درصدی در جامعه اجرا نشود.

«آرش سیگارچی» تنها فردی از بین عناصر اپوزیسیون و فعال در رسانه‌های بیگانه نیست که اینگونه واقعیت را برعکس جلوه می‌دهد و اکثریت ۹۹ درصدی مسلمانان در ایران را یک اقلیت می‌داند! این افراد سرسپرده و مزدور در موضوعات دیگر هم در جهت سیاست‌ها و اهداف دولت استعمارگر آمریکا سعی می‌کنند تا واقعیت‌ها را در جهت اهداف شوم شیطان بزرگ با استفاده از ابزارهای رسانه‌ها متفاوت جلوه دهند و مخاطبینشان را فریب داده و از واقعیت‌ها دور کنند.

 

انتهای متن/

چندی پیش دکتر ظریف وزر امور خارجه جمهوری‌اسلامی ایران در مصاحبه‌ای درباره قانون حجاب در ایران گفته بود: “ایرانی‌ها ارزش‌های فرهنگی و سنتی بخصوصی دارند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.85 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme