https://telegram.me/empireoflies

افشای مافیای دارویی «شهرام همایون» و همسر سومش

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «شهرام همایون» یکی از مدیران شبکه‌های لس‌آنجلسی است که مانند بسیاری از هم‌صنفیان خود، سابقه طولانی در کلاه‌برداری و شیادی دارد؛ به‌طوری که دلیل فرار وی از ایران در سال ۱۳۷۲ بر اساس اسناد و مدارک محاکم قضایی، کلاه‌برداری از شریکش بوده و حتی اکنون تحت تعقیب پلیس بین‌الملل است که البته با حمایت‌های دولتِ فدرال و ایالتی آمریکا توانسته از دست اینترپل فرار کند.

گواهینامه عدم پرداخت وجه چک به مبلغ دو میلیون و چهارصد هزار تومان توسط «شهرام همایون» (با نام اصلی امیرحمید همایون)

«امیر حمید همایون» معروف به «شهرام همایون» در سال ۱۳۷۲ با پوشش یک شرکت صادرات-واردات و صدور چندین چک بلامحل در مجموع به ارزشی بالغ بر ۲۰۰ میلیون تومان اقدام به خرید و فروش از تجار تهران، کاشان و قم نمود و پیش از موعد وصول چک‌ها از کشور متواری گردید. وی پس از این کلاهبرداری، توانست بدلیل داشتن سابقه بازداشت در دهه ۶۰ به دلیل همکاری با لانه جاسوسی آمریکا در اوایل انقلاب، از دولت آمریکا پناهندگی سیاسی بگیرد و با آن پول‌های بادآورده شبکه ضدانقلاب «کانال یک» را تاسیس نماید.

اما حالا، چند روز پیش «شهرام همایون» در یکی از برنامه‌هایش به بهانه معرفی مافیای دارو در ایران، از همسر «مهناز افشار» یکی از بازیگران معروف سینمای ایران و فرزند یکی از مسئولان فرهنگی دولت سابق نام برد و «محمدیاسین رامین» متهم کرد که با پول‌های دولتی برای خود ثروتی ایجاد کرده و خانم افشار نیز به نیت این ثروت بادآورده با رامین ازدواج کرده است!

«شهرام همایون» که حتی در بین لس‌انجلسی‌ها به کلاه‌برداری معروف است، پس از پرداختن وی به موضوع مافیای دارو به ایران، این نظریه پیش آمد که احتمال دارد پرداختن به این موضوع به منافع او مرتبط باشد.

اگر به چند ماه پیش برگردیم، می‌توانیم از این مسئله رمزگشایی کنیم. در مراسم جشن نوروز امسال در بین دیگر عوامل شبکه‌های لس‌آنجلسی بود که «شهرام همایون» به‌طور رسمی از همسر سوم خود یعنی «مریم عزیزی» رونمایی کرد. فردی که برخلاف آنکه تلاش دارد خود را فردی علمی و غیرسیاسی نشان دهد، اما با بررسی آرشیو فیلم‌های مربوط به ایام فتنه ۸۸، مشخص می‌شود که «مریم عزیزی» در آن روزها فعالیت زیادی داشته و زمینه‌ساز چندین تجمع ضد جمهوری‌اسلامی در آمریکا بود و چندین بار با شبکه‌های معروف خبری آمریکایی مانند ABC و CNN مصاحبه کرد و حتی پارا فراتر گذاشت و با همکاری همایون به تبلیغ استفاده از ابزار جاسوسی در جریان اغتشاشات پرداخت.

«مریم عزیزی» در مصاحبه با شبکه آمریکایی abc

مصاحبه «مریم عزیزی» با شبکه CNN در ایام فتنه ۸۸

مصاحبه «مریم عزیزی» با تلویزیون آمریکایی در ایام فتنه ۸۸

با بررسی‌های بیشتر مشخص شد که همسر جدید «شهرام همایون» علاوه برای اینکه در فعالیت‌های سیاسی ضدایرانی نقش دارد، تولیدکننده و فروشنده دارویی است که در تلویزیون «کانال یک» به فروش می‌رسد و همایون برای فروش این داروی زیرزمینی بسیار تلاش می‌کند و حتی در بین برنامه‌هایش چندین دقیقه را به‌طور اختصاصی به تبلیغ این دارو تخصیص می‌دهند.

گویا دلیل ازدواج این دو هم فعالیت‌های اقتصادی از جمله فروش داروهای تقلبی است که سبب شده با ازدواج رسمی، شریک یکدیگر نیز شوند؛ از سویی «شهرام همایون» در ثروت کلان همسر سومش شریک می‌شود و از سویی دیگر «مریم عزیزی» از ابزار رسانه‌ای همایون برای فروش اجناس بنجل و تقلبی‌اش استفاده می‌کند.

با آنکه «شهرام همایون» و «مریم عزیزی» بارها در تلویزیون‌شان اعلام کردند ۱۰۰ درصد خریداران این دارو از آن راضی بوده‌اند، اما هیچ پزشکی تاکنون آن را تایید نکرده و حتی چند نفر از خریداران این دارو در صفحه فیسبوک همایون نسبت به کیفیت آن اعتراض کرده و تقلبی دانسته‌اند.

بعید نیست تا چندی دیگر این داروی پرحاشیه سبب ایجاد پرونده قضایی دیگر برای همایون و همسر سومش شود.

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «شهرام همایون» یکی از مدیران شبکه‌های لس‌آنجلسی است که مانند بسیاری از هم‌صنفیان خود، سابقه طولانی در کلاه‌برداری و شیادی دارد؛ به‌طوری که دلیل فرار وی از ایران در سال ۱۳۷۲ بر اساس اسناد و مدارک محاکم قضایی، کلاه‌برداری از شریکش بوده و حتی …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme