https://telegram.me/empireoflies

افزایش ۳۳ درصدی خودکشی در آمریکا/ آمار بالای خودکشی افراد سرشناس و ثروتمند

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغاخیرا پدیده خودکشی افراد مشهور و ثروتمند نه تنها در آمریکا بلکه در مناطق مختلف جهان گسترش پیدا کرده است. آمار‌ها در آمریکا نشان می‌دهد میزان خودکشی‌ها ۳۳ درصد افزایش پیدا کرده است.

خبرنگار این شبکه در واشنگتن در گزارشی به بررسی این پدیده پرداخت و با اشاره به خودکشی معروف‌ترین آشپز سی ان ان و یکی از طراحان معروف کیف، گفت: این دو نفر از افراد ثروتمند بودند و خودکشی آن‌ها باب بحث و بررسی را درباره افسردگی و انزوای این افراد به رغم شهرت و ثروتی که دارند، باز کرد.  

آمار‌ها نشان می‌دهد میزان خودکشی‌ها در آمریکا از سال ۱۹۹۹ حدود ۳۳ درصد افزایش یافته است. مشکلات مادی، آسیب‌های جسمی و اختلال در روابط عاطفی که امید به زندگی را در افراد از بین می‌برد از جمله مهمترین علل این خودکشی‌ها اعلام شده است.

در ادامه گزارش آمده است: روانپزشکان می‌گویند ۹۰ درصد از افرادی که اقدام به خودکشی کرده اند در سال قبل از خودکشی با یک روانشناس گفتگو کرده اند.

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

میزان خودکشی در آمریکا به ویژه خودکشی افراد سرشناس و ثروتمند در حدود ۲۰ سال گذشته حدود ۳۳ درصد افزایش پیدا کرده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme