https://telegram.me/empireoflies

اعتراضات مردمی به سکوت برخی از هنرمندان؛ خلیج ایران همیشه فارس است

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغسخنان اخیر ترامپ در تروریست خطاب کردن مردم ایران و استفاده وی از واژه جعلی خلیج عربی به جای «خلیج فارس» واکنش‌های بسیاری در فضای مجازی داشته است. در این بین بسیاری از هنرمندان صاحب نام نیز نسبت به این سخنان واکنش نشان داده و از ملت و تمامیت ارضی ایران دفاع کردند.

فارغ از مسائل سیاسی و جناحی حقیقت این است که توهین ترامپ به ملت ایران مسئله‌ای نیست که بتوان در مورد آن سکوت کرد. واکنش‌های گسترده از سوی افراد و جناح‌های مختلف با هر سلیقه‌ نیز شاهدی بر این مدعا است. 

اما در این بین برخی از هنرمندان ترجیح دادند با سکوت از کنار این اهانت‌ها عبور کنند و به نوعی از این قافله عقب بمانند. اما نکته جالب توجه اعتراضات مردمی است که به این دسته از هنرمندان صورت گرفته است.

به عنوان نمونه نظرات مردمی در پست‌ آخر خانم مهناز افشار در صفحه اینستاگرامش مملو از صدها متن اعتراضی نسبت به سکوت وی در مورد توهین‌های ترامپ به ملت ایران بود.

در ادامه برخی از این نظرات را می‌خوانید:

«فک کنم بهتر باشه یه حرکتی در مورد حرفای مفت ترامپ میکردینا»

«راست میگنا چرا از خلیج فارس چیزی نگفتی؟»

«سلام مهناز جان، چرا در مورد خلیج فارس و زیاده گویی های ترامپ پستی نگذاشتی؟»

«خانم افشار عزیز! من نمی خواستم در این رابطه حرفی بزنم اما چون دیدم خیلی ها از عدم اظهار نظر شما در فضای مجازی در رابطه با استفاده رئیس جمهور آمریکا از واژه “خلیج عربی” ابراز ناراحتی کردند، وظیفه خودم دونستم که از شما در این رابطه گلایه کنم.»

«مشخصه که خلیج فارس همیشه اسمش همین بوده. ترامپ احمقی بیش نیس. حالا اگه افراد شناخته شده‌ای مثل خانوم مهناز افشار به این قضیه واکنش مناسب نشون بدن میشه به دنیا فهموند که نتیجه حرفای ترامپ چیه.»

 
 

همچنین پژمان جمشیدی نیز که واکنشی به این مسئله نداشت با اعتراضات مردمی روبرو شد و در نهایت بخش نظردهی آخرین پست خود را مسدود کرد.

 

این اعتراضات نسبت به پرویز پرستویی نیز وجود داشت. برخی از این نظرات را در ادامه می‌بینید:
 


 

ترانه علیدوستی نیز که در صفحه خود نسبت به سخنان ترامپ واکنشی نداشته است از اعتراضات مردمی بی‌بهره نبود. برخی خطاب به وی نوشتند: …
 

فرهاد مجیدی نیز در صفحه اینستاگرام خود نسبت به سکوتش در این مورد با اعتراضات مردمی روبرو شد. در ادامه برخی از این نظرات را می‌بینیم:
 

گفتنی است، تا لحظه مخابره این خبر هیچ واکنشی از سوی اشخاص یادشده در پاسخ به انتظارات مردمی صورت نگرفته است.

انتهای پیام/جام نیوز

سخنان اخیر ترامپ در تروریست خطاب کردن مردم ایران و استفاده وی از واژه جعلی “خلیج عربی” به جای “خلیج فارس” واکنش‌های بسیاری در فضای مجازی داشته است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme