https://telegram.me/empireoflies

اسرائیل برای دسترسی به اطلاعات مذاکرات هسته‌ای ایران راه‌های زیادی دارد

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: به نقل از روزنامه تایمز آو اسرائیل، “الی بن داهان” گزارش روزنامه وال استریت ژورنال درمورد جاسوسی رژیم صهیونیستی از مذاکرات هسته ای را بی اساس خواند در عین حال اذعان کرد اگر برنامه ای هم در این زمینه وجود داشته وی بی اطلاع بوده است. 

وی این سخنان را در واکنش به گزارشی بیان کرد که همان روز منتشر و در آن اعلام شده بود رژیم صهیونیستی رایانه های هتل های خارجی را که میزبان مذاکرات ایران و قدرت های جهانی هستند، هک کرده است تا از این طریق بتواند به اطلاعات مذاکراتی که پشت درهای بسته انجام می شود، دست یابد. 

بن داهان در مصاحبه با رادیو اسرائیل تمام اتهاماتی را که روزنامه وال استریت ژورنال مطرح کرده بود، رد کرد. معاون وزیر جنگ رژیم صهیونیستی چنین اتهاماتی را بی اساس خواند و به مصاحبه کننده اطمینان داد اسرائیل برای جمع آوری اطلاعات مورد نیاز راه های دیگری دارد و نیازی به حملات سایبری نیست. 

در گزارش وال استریت ژورنال به گفته های محققان شرکت امنیت سایبری کاسپرسکای در مسکو استناد شده بود که این هتل ها از دو هفته پیش از میزبانی مذاکرات همگی هدف حمله نسخه ای از ویروس دوکو قرار گرفته اند.

بر اساس این گزارش، کاسپرسکای رایانه های هزاران هتل اروپایی دیگر را کنترل کرده است که همگی پاک بوده اند. 
سایر مقامات رژیم صهیونیستی از اظهار نظر در مورد این گزارش خودداری کرده اند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme