https://telegram.me/empireoflies

از عصبانیت به‌دلیل شکست فراخوان «روز کوروش» تا دراز کردن دست گدایی!!

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: عناصر و گروه‌های اپوزیسیون در طول چهل سال اخیر با روش‌های مختلف و کمک استکبار جهانی کوشیده‌اند، تا با نظام جمهوری اسلامی مبارزه کرده و نهایتاً آن را سرنگون کنند. هرچند که در این چهار دهه، تنها در خواب و خیال توانسته‌اند نظام جمهوری‌اسلامی را سرنگون کنند.

در آخرین مورد، بسیاری از گروه‌های اپوزیسیون بخصوص سلطنت‌طلبان در ماه‌های گذشته با انتشار فراخوان‌های متعدد از هوادارنشان خواستند تا در روز هفتم آبان در پاسارگاد حضور به‌هم‌رسانند و روز موهوم کوروش را جشن بگیرند و شعارهای سیاسی علیه نظام اسلامی سردهند. گروه‌های ضدانقلاب که با هدف قرار دادن تاریخ باستانی ایران در برابر تاریخ اسلامی و ایجاد دوقطبی کاذب ایران-اسلام در ماه‌های گذشته فعالیت زیادی بخصوص در فضای مجازی انجام دادند. القصه، روز موعود فرارسید و مطابق چهل سال گذشته بار دیگر ملت مومن ایران‌اسلامی نشان دادند فریب تبلیغات دروغین ضدانقلاب را نمی‌خورند.

ماجرا از این قرار بود که برخلاف توقع اپوزیسیون، تقریباً هیچ‌کس از فراخوان مذکور حمایت نکرد و به اذعان رسانه‌های ضدانقلاب، تعداد افراد خدماتی و رفته‌گران شریف منطقه پاسارگاد، از تعداد افرادی که برای بزرگداشت روز موهوم کوروش به ابین منطقه رفته بودند بیشتر بود! حتی آش به حدی شور شد که حتی هیچ شبکه‌ای حاضر به پخش ویدئو یا عکسی از این روز نشد و در اقدامی قابل تأمل ترجیح دادند این فاجعه را بایکوت نمایند، گویی همینان نبودند که تا دیروز فریاد کوروش کبیر سر می‌دادند و ملت را به تجمع علیه نظام دور پاره سنگی که ۵۰ سال است که آن را به دستور اربابان انگلیسی‌شان «مقبره کوروش» نامیده‌اند، فرا می‌خواندند.

پس از این ناکامی بزرگ و سکوت ناشی از شوک وارده، بسیاری از رسانه‌های اپوزیسیون و به‌ویژه سلطنت‌طلبان مانند بوکسوری که پس از ضربه‌ای سهمگین به سرش لحظاتی در حالت گیجی به سر می‌برد و زمانی طول می‌کشد تا به حالت عادی بازگردد، تازه امروز به خود آمدند و سعی نمودند در اقدامی عجولانه به ماست‌مالی این موضوع بپردازند که طبیعتاً شدت دستپاچگی اپوزیسیون در لاپوشانی این شکست سنگین منجر به واکنشِ مضحک آنها شد.

در یکی از نمونه‌ها فردی به نام «آرین وطن‌خواه» که در حقیقت اسم او «عبدالحسین (عبدالمطلب) مولوی» است و مدیریت تلویزیون یکنفره سلطنت‌طلب و لس‌آنجلسی «ایران آریایی» را برعهده دارد، پس از ناکامی فراخوان این روز مجعول و در حالی که اثرات سوزش در سخن و رفتارش کاملاً مشخص بود، با عصبانیت شدید در جدیدترین برنامه‌اش حاضر شد و به فحاشی علیه جمهوری‌اسلامی و حتی دیگر عناصر اپوزیسیون پرداخت و در شاذترین اظهار نظر ممکن، عدم استقبال مردم از فراخوان روز موهوم کوروش را شکست جمهوری‌اسلامی خواند!!!

وطن‌خواه در ابتدا با حمله برخی از همپیالگی‌هایش مانند «شهرام همایون»، کاسه و کوزه‌ی، شکست «روز کوروش» را بر سر امثال او خورد کرد و گفت: “… وقتی افرادی به جای مبارزه تنها به دنبال جیب خود هستند و فقط دنبال این هستند که تور لاس‌وگاس و نیویورک برپا کنند، چه انتظاری می‌توان داشت تا با رژیم مبارزه کرد و شرایط ممکت را تغییر داد!؟ …”

«آرین وطن‌خواه» که بسیار عصبی به نظر می‌رسید، غیرمستقیم «ربع پهلوی» را هم هدف قرار داد و گفت: “… عرضه نداشتند و ادعای بسیار و اما عمل کمی دارند. این‌همه برای آنها فعالیت کردیم، اما دریغ از یک حمایت جدی از روز کوروش. معلوم نیست هدف و نقششان چیست …”

اندر احوالات این سلطنت‌طلبِ آواره همین بس که از روز نخست انتخاب «دونالد ترامپ» از حامیان جدی و پرپاقرص او بود و به تعریف و تمجید از رئیس‌جمهور آمریکا می‌پرداخت و برخلاف آمارها و گزارش‌های رسانه‌های آمریکایی، ادعا کرد که اکثر مردم آمریکا و جهان حامی ترامپ هستند! این در حالیست که بر اساس آمارهای رسمی، ترامپ دارای کمترین محبوبیت در بین تمام روسای جمهور تاریخ آمریکا و احتمالا تاریخ جهان است.

«آرین وطن‌خواه» که انگ چپاول مخاطبان را به «شهرام همایون» یکی از دلالان شبکه‌های لس‌آنجلسی می‎زد، ناگهان وسط صحبت از روز کوروش، بار دیگر از کسری بودجه هنگفت تلویزیونش سخن گفت. وی با بیان اینکه اکنون بیش از ۱۳۲ هزار دلار کسری بودجه دارد، اذعان کرد که کسی به او کمک نمی‌کند و با گریه و زاری افزود، اگر کمک‌های مردمی نرسد، این شبکه تا چند هفته آینده تعطیل می‌شود. طنز ماجرا آنجاست که هر ساعتی از شبانه‌روز، مخاطب کانال آرین‌وطن‌خواه را برای تماشا انتخاب کند، طرفه‌العینی وطن‌خواه ماجرای کسری بودجه ۱۳۲ هزار دلاری خود را مطرح می‌کند و این موضوع در ۳۶۵ روز سال تکرار می‌شود، تو گویی این شبکه ابتدا یک کسری بودجه بوده و سپس مجری و فیلم‌بردار به آن اضافه شده و در نهایت به یک تلویزیون تبدیل شده است.

البته اینگونه سخنان وطن‌خواه و امثال او مبنی بر درخواست از مخاطبان برای ارسال کمک‌های نقدی‌ بیشتر جنبه رد گم کردن دارد. زیرا به اعتراف برخی از افراد جدا شده از شبکه «ایران آریایی» و منتقدان وطن‌خواه، او سالانه از طریق یک واسطه مبالغ زیادی از اسرائیل دریافت می‌کند تا شبکه‌اش تعطیل نشود و به فعالیت‌های ضداسلامی و ضدایرانی‌اش ادامه دهد و نشان این موضوع نیز پخش این شبکه بر روی سیگنال «رادیو اسرائیل» است.

انتهای متن/

عناصر و گروه‌های اپوزیسیون در طول چهل سال اخیر با روش‌های مختلف و کمک استکبار جهانی کوشیده‌اند، تا با نظام جمهوری اسلامی مبارزه کرده و نهایتاً آن را سرنگون کنند. هرچند که در این چهار دهه، تنها در خواب و خیال توانسته‌اند نظام جمهوری‌اسلامی را سرنگون کنند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 0.25 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme