https://telegram.me/empireoflies
در حالی سال ۹۸ به آخرین شب چهارشنبه رسیده است که بسیاری از مردم با ویروس کرونا دست و پنجه نرم می‌کنند و توصیه این است که هم‌وطنان با انجام اقدامات خطرناک وضعیت سلامتی خود را به خطر نیندازند.

اخبار چهارشنبه آخر سال| ۳۵ مصدوم و ۷ قطع عضو در کل کشور/ برخورد پلیس با هنجار شکنان

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغآخرین شب چهارشنبه سال همواره با نام چهارشنبه سوری شناخته می شود چهارشنبه ای که متاسفانه سالهاست به جای چهارشنبه سوری چهارشنبه سوزی شده است.

۱۷:۳۰/ افزایش تعداد صدومان به ۳۵ نفر

سخنگوی سازمان اورژانس کشور آخرین آمار مصدومان حوادث چهارشنبه آخر سال را ۳۵ نفر اعلام کرد که از این تعداد ۱۲ نفر ترخیص شده‌اند و همچنین ۷ نفر دچار نقص عضو و پنج نفر آسیب چشمی دیده اند.

استان‌های خراسان رضوی، سمنان و کردستان هر کدام دارای چهار مصدوم هستند. 

۱۷:۰۰/ افزایش مصدومان به ۳۱ نفر

سخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت: تا کنون ۳۱نفر در حوادث چهارشنبه آخر سال مصدوم شده و ۱۲ نفر پس از درمان ترخیص شده‌اند.

وی افزود: همچنین تا کنون ۷ نفر دچار نقص عضو و ۴ نفر آسیب چشمی دیده‌اند.

۱۶:۲۵/ برخورد با رانندگان خاطی

سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهور پایتخت به آمادگی ۱۰۰ درصدی پلیس در چهارشنبه سوری اشاره و تصریح کرد: ماموران رفتارهای رانندگان را رصد می‌کنند و در صورتی که راننده یا سرنشینان اقدامات خارج از عرف انجام دهند با آنها برخورد می کنند؛ لایی کشی، مارپیچ و حرکات خطرناک از جمله رفتارهای ترافیکی است که پلیس بلافاصله آنها را رصد کرده و با متخلفان برخورد می کند؛ در این صورت خودرو به پارکینگ منتقل خواهد شد.

سردار مهماندار در خصوص پرتاب اشیا محترقه و مواد خطرناک و مزاحمت برای مردم نیز اعلام کرد؛ رانندگان یا سرنشینان خودروهایی که اقدام به پرتاب اشیای محترقه و مزاحمت برای مردم کنند خودروی شان به پارکینگ منتقل شده و برای آنها پرونده قضایی تشکیل می شود.

۱۶:۲۰/ برخورد قانونی پلیس با مخلان نظم و امنیت

سردار کیوان ظهیری رئیس پلیس پیشگیری پایتخت اظهار داشت: صلاح مردم است که امسال برای برگزاری مراسم چهارشنبه سوری در خانه بمانند و جشن چهارشنبه آخر سال را در کنار اعضای خانواده برگزار کنند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران ادامه داد: شهروندانی که در این شرایط از خانه بیرون می روند احتمال دارد با توجه به شیوع کروناویروس به این بیماری مبتلا شوند و شرایط برای آنها و خانواده هایشان سخت می شود و در نگاه دیگر با توجه به اینکه جوانان و نوجوانان برای خالی کردن هیجانات خود اقدام به پرت کردن نارنجک های دستی و ترقه به بیرون از خانه می کنند احتمال آسیب دیدن مردم یا تخریب خودروها و آتش گرفتن درختان کنار خیابان ها محتمل است.

سردار ظهیری خاطرنشان کرد: پلیس در صورت مشاهده افرادی که اقدام به برگزاری مراسم چهارشنبه سوری کنند طبق قانون با آنها برخورد می کند و شهروندان در صورت مشاهده هرگونه اقدام و مشکلی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس بگیرند؛ چرا که ماموران برای خدمت رسانی به مردم در آمادگی کامل قرار دارند تا بتوانند آرامش و امنیت را برای مردم ایجاد کنند.

۱۶:۱۵/ لذت در خانه ماندن را از دست ندهیم

۱۶:۱۰/ سوختگی دست ۵ نفر با الکل

مصطفی دهمرده، رئیس بیمارستان سوختگی شهید مطهری گفت: تاکنون یک مورد بیمار سوختگی که جوانی ۲۵ ساله است در اثر سوختگی ناشی از چهارشنبه آخر سال به این بیمارستان منتقل شده است.

وی ادامه داد: این فرد از ناحیه چشم و بدن دچار سوختگی و از از ناحیه دست نیز دچار شکستگی شده است.

رئیس بیمارستان سوختگی شهید مطهری خاطر نشان کرد: ۵ مورد سوختگی نیز به دلیل شستشو و ضدعفونی کردن افراد با الکل در داخل خانه و در مجاورت با بخاری صورت گرفته است.

۱۶:۰۰/ مصدومیت ۲۰ نفر

گزارش شماره ۳ حوادث مرتبط با چهارشنبه آخر سال حکایت از مصدومیت ۲۰ نفر تا این ساعت و درمان و ترخیص ۸ نفر دارد.

۱۵:۵۰/ مصدومیت مرد ۲۵ ساله

مراجعه مرد ۲۵ ساله به اورژانس که به علت انفجار نارنجک و شکستگی دست و آسیب به چشم ها دچار مصدومیت شده بود

۱۵:۱۰/ عامل انتشار کرونا نباشیم

سازمان آتش نشانی شهر تهران با انتشار پوستری از شهروندان خواسته است تا امشب عامل انتشار کرونا نباشند و در خانه بمانند

۱۴:۴۵/ مصدومیت ۱۸ نفر

گزارش شماره ۲ حوادث مرتبط با چهارشنبه آخر سال/ مصدومیت ۱۸ نفر در کل کشور و درمان و ترخیص ۵ نفر

۱۳:۴۵/ انفجار مواد محترقه در محله مهرآباد جنوبی

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران از انفجار مواد محترقه در منطقه مهرآباد جنوبی خبر داد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme