https://telegram.me/empireoflies
تمامی نشانه‌ها به رغم انکار آمریکا حاکی از آن است ویروس کرونا حاصل جنگ بیولوژیکی است که آمریکا به راه انداخته و یا حداقل این مسئله قابل بحث و بررسی است.

آمریکا از تروریسم بیولوژیکی تا تروریسم درمانی

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغآمریکا، جنگ بیولوژیکی، دانشگاه کارولینای شمالی، آزمایشگاه فورت دیتریک، پیربرایت، سلاح بیولوژیکی، بیل گیتس، چین، ایران، این‌ها عناوین و اصطلاحاتی هستند که میان آن‌ها ارتباط وجود دارد و سوالات زیادی درخصوص این ارتباط است، که باید پاسخ داده شوند.

پیش از ۷۷ سال پیش یعنی در سال ۱۹۴۳ ایالت متحده آزمایشگاهی موسوم به فورت دیتریک یا فرماندهی پزشکی را در ارتش آمریکا ایجاد کرد، این مرکز فعالیت‌های علنی اش را در سال ۱۹۶۹ متوقف کرد و به هسته فعالیت‌های دفاعی بیولوژیکی آمریکا تبدیل شد که اطلاعات مربوط به فعالیت ها، تحقیقات و اختراعات در آن تحت عنوان جنگ‌های بیولوژیکی، به شکل محرمانه‌ای ادامه یافت.

در توضیح ارتباط دیگر عناوینی که در بالا ذکر شد، با آزمایشکاه فورت دیتریک آمریکا در ابتدا به مسئله شیوع ویروس کرونا می‌پردازیم، ویروسی که اغلب تاکید دارند یک مسئله طبیعی است، اما گزارش‌ها و بررسی‌های صورت گرفته قویا از این امر حکایت دارند که ویروس کرونا و آزمایشگاه‌های فورت دیتریک ارتش آمریکا به یکدیگر مرتبط هستند.

“فرانسیس بویل” کارشناس تسلیحات بیولوژیکی آمریکایی در تازه‌ترین محصاحبه‌های خود تاکید کرد آمریکا پس از حوادث ۱۱ سپتامبر بیش از ۱۲۵ میلیون دلار بودجه به تحقیقات درخصوص جنگ بیولوژیک اختصاص داده است، وی همچنین تاکید کرد که حدود ۱۳ هزار دانشمند در آزمایشگاه‌های مربوط به جنگ بیولوژیک آمریکا فعالیت می‌کنند.

آزمایشگاه فورت دیتریک تنها موسسه‌ای نیست که در ایجاد جنگ بیولوژیک در آمریکا فعالیت می‌کند، افزون بر دانشگاه کارولینای شمالی، که مجهز به آزمایشگاه‌های “BSL۳” است، نام موسسه پیرپرایت نیز در این خصوص مطرح است موسسه‌ای که در خصوص بیماری‌های واگیردار فعالیت می‌کند و به “شورای تحقیقات حیاتی تکنولوژیک و علوم بیولوژیک بریتانیا” وابسته است.

فرانسیس بویل در اظهارات خود تاکید کرد که “پیر برایت” علاوه بر فعالیت‌های گسترده با آزمایشگاه فورت دیتریک و “مرکز مقابله با بیماری‌ها و پیشگیری یا (CDC) ” آمریکا که به “بیل گیتس” میلیاردر مشهور آمریکایی مربوط است، فعالیت می‌کند.

بویل همچنین اعلام کرد، موسسه بیل و ملیندا گیتس یک موسسه خیریه و مربوط به بیل گیتس است و ابهامات زیادی درخصوص ماهیت عملکرد این موسسه و سرمایه گذاری آن روی آزمایشگاه‌های تسلیحات هسته‌ای و “CDC” و همچنین ارتباط این موسسه با مرکز پیر برایت بریتانیا وجود دارد و چنانکه در گزارش‌ها قید شده است ۱۵ درصد از سرمایه سازمان بهداشت جهانی از طریق این موسسه تامین می‌شود.

تمام این داده‌ها بر آن تاکید دارد که ویروس کرونا نمی‌تواند یک پدیده طبیعی باشد، به ویژه آنکه قابلیت‌هایی بیشتر از آنچه یک ویروس دارد را داراست، حتی درمورد ویروس سارس نیز اغلب دانشمندان بر این عقیده هستند که نوعی سلاح بیولوژیکی است، همچنین سیر تحولات شیوع ویروس‌هایی این‌چنینی نشان می‌دهد، “تب دنگی” که در سال ۱۹۸۱ در کوبا شایع شد، سارس که در سال‌های ۲۰۰۲ تا ۲۰۰۴ در چین شیوع پیدا کرد و سپس شیوع آنفولانزای خوکی در سال ۲۰۰۹؛ دانشمندان معتقدند که همگی آن‌ها نوعی جزئی از سلاح بیولوژیک هستند به ویژه آنکه شیوع این ویروس‌ها در جهان موجب گسیل شدن میلیارد‌ها دلار به حساب شرکت‌های داروسازی آمریکایی و انگلیسی کرد.

یک بعد دیگر سلاح بیولوژیکی جدید یا همان ویروس کرونا مسئله درمان یا واکسن آن است، بویل تاکید دارد که این واکسن وجود دارد و یا حداقل تحقیقات بر روی آن صورت گرفته است، وی همچنین تاکید کرد که این واکسن ثبت اختراع شده و منبع آن نیز مستقیما به واشنگتن و آزمایشگاه فورت دیتریک و پیر برایت و بیل گیتس مرتبط است، اما سوال اینجاست که چرا تولید واکسن کرونا تا کنون به صورت رسمی اعلام نشده، پل بریل در این خصوص معتقد است دلیل این مسئله در اهداف سیاسی نهفته است و قرار است در یک زمان معین این مسئله به صورت رسمی اعلام شود.

حتی در آن وقت نیز، سوای از این که این تفسیر درست باشد یا نه فرافکنی و اعمال فشار تا به این لحظه از سوی آمریکا به ویژه علیه چین و ایران و ادعای کمک رسانی از طریق این اعمال فشار وجود دارد، از سوی دیگر تمامی نشانه‌ها به رغم انکار آمریکا حاکی از آن است ویروس کرونا حاصل جنگ بیولوژیکی است که آمریکا به راه انداخته و یا حداقل این مسئله قابل بحث و بررسی است.

آنچه خطرناکتر از خود این بیماری است، آنجاست که هم درمان و هم تولیدکننده ویروس کرونا هر دو ابزاری برای اعمال تروریستی آمریکاست.

منبع: العالم

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme