https://telegram.me/empireoflies

آرین وطن‌خواه: به کمک دولت جدید آمریکا برای سرنگونی ج.ا.ا امیدواریم

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: همان‌طور که در مطالب پیشین گفته شد، هر روز شاهد افزایش درگیری و عمیق شدن کشاف بین گروه‌های مختلف مخالف جمهوری‌اسلامی هستیم.

این اختلافات و درگیری‌ها، بخصوص پس از فعالیت‌ها و سخنان چند ماه اخیر «ربع پهلوی» که سبب تضعیف بیشتر او و بی‌پدر شدن سلطنت‌طلبان شده، در بین این گونه از مخالفان جمهوری‌اسلامی بیشتر دیده میشود و هر روز شاهد هستیم که یکی از شخصیت‌های این دسته از اپوزیسیون، به یکی دیگر از همقطارانش حمله می‌کند.

در جدیدترین قسمت از سریال درگیری سلطنت‌طلبان با یکدیگر، «آرین وطن‌خواه» مدیر و مجری تلویزیون سلطنت‌طلب و لس‌آنجلسی و ضداسلامی «ایران آریایی» که ارتباط نزدیکی با رژیم صهیونیستی دارد، به «شهرام همایون» کلاه‌بردار فراری و مدیر دیگر تلویزیون لس‌آنجلسی یعنی شبکه «کانال یک» حمله کرد.

«آرین وطن‌خواه» در واکنش به فعالیت‌های اخیر «شهرام همایون» برای مقابله با جمهوری‌اسلامی ایران، لب به انتقاد گشود و بدون نام بردن از همایون گفت که برخی از عناصر اپوزیسیون در خارج از کشور عامل جمهوری‌اسلامی هستند و برای حکومت ایران کار می‌کند.

وطن‌خواه با بیان اینکه برای مقابله با جمهوری‌اسلامی به کمک کشورهای دیگر نیاز داریم، گفت: “ما حمایت بیرون را برای مبارزه صد در صد نیاز داریم. حمایت ایرانیان خارج از کشور را هم نیاز داریم. نباید آنها را سرکار گذاشت و دروغ گفت و هر روز نباید یک دسیسه درست کرد. اخیراً یک تلویزیون (کانال یک) برنامه‌ای پخش کرده و حرفهایی زده و همه را سر کار گذاشته است … ما می‌توانیم نوید آزادی ایران را ببینیم، با جوی که در جهان ایجاد شده، بخصوص در سیستم اداره آمریکا که جناب ترامپ رئیس جمهور آمریکا خواهد بود …”

مدیر تلویزیون لس‌آنجلسی «ایران آریایی» در ادامه حمله به «شهرام همایون» و «علیرضا نوری‌زاده»، تصریح کرد: “کسانی که افرادی مانند سردار مدحی با آنان بوده و عکس یادگاری گرفتند و سازگارا کنارشان بوده و با جنبش درست کردن ما را سر کار گذاشتند، ما دیگر در آن دام نمی‌افتیم. این افراد با رژیم کار می‌کنند و مردم را سر کار می‌گذارند و کارشان مشخص است …”

همان‌طور که شاهد بودیم، عدم یکدلی در بین مخالفان جمهوری‌اسلامی ایران موج می‌زند و کارشان به جایی رسیده و آنقدر از خودشان ناامید شده‌اند که به‌طور صریح و بدون شرم و خجالت، از کمک‌گرفتن از بیگانگان برای فشار به جمهوری‌اسلامی ایران و به خیال خود سرنگونی نظام اسلامی سخن می‌گویند.

انتهای پیام/

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: همان‌طور که در مطالب پیشین گفته شد، هر روز شاهد افزایش درگیری و عمیق شدن کشاف بین گروه‌های مختلف مخالف جمهوری‌اسلامی هستیم. این اختلافات و درگیری‌ها، بخصوص پس از فعالیت‌ها و سخنان چند ماه اخیر «ربع پهلوی» که سبب تضعیف بیشتر او و بی‌پدر شدن …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 2.68 ( 2 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme