https://telegram.me/empireoflies

FBI دست داعش را از پشت بست

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «ترور آرنسون» روزنامه‌نگار سیاهپوست آمریکایی طی گزارشی که در وب‌سایت خبری «تِد (TED)» منتشر شد، افشا کرد که تعداد حملات تروریستی به آمریکا که توسط FBI طراحی می‌شود از مجموع حملات گروه‌های تروریستی داعش، القاعده و الشباب بیشتر است.

این روزنامه‌نگار سیاه‌پوست می‌گوید طی تحقیقاتی که از سال ۲۰۱۰ انجام داده و مدارکی که به دست آورده متوجه شده پلیس فدرال آمریکا (FBI) توسط بیش از ۱۵ هزار خبرچین خود در سراسر آمریکا به دنبال افراد خطرناک می‌گردد و برای هر مورد منجر به‌دستگیری به خبرچین‌ها بالغ بر ۱۰۰ هزار دلار پاداش پرداخت می‌کند.

«ترور آرنسون»

«ترور آرنسون»

بر اساس این گزارش، پلیس آمریکا توانسته ۱۷۵ نفر از افرادی که دچار اختلات روانی بوده یا از نظر مالی درمانده هستند و سابقه هیچ‌گونه فعالیت و یا ارتباط با گروه‌های تروریستی ندارند را از طریق مامورین مخفی خود به سمت اعمال تروریستی سوق داده، تسلیحات و بودجه حمله را در اختیارشان گذاشته و درست پیش از اجرایی شدن اقدام به‌ظاهر تروریستی، آنها را دستگیر و با کمک دستگاه قضایی آمریکا در دادگاه محکوم و زندانی کرده است.

این در حالی ایست که طی ۱۴ سال پس از واقعه مشکوک ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ ، مجموعا تنها ۶ حمله تروریستی موفق یا ناموفق علیه آمریکا توسط گروه‌های تروریستی انجام شده و بقیه اقدامات تروریستی ساخته دست مسئولان آمریکایی بوده است.

این نخستین بار نیست که اینگونه اقدامات خرابکارانه دستگاه‌های امنیتی آمریکا در این کشور افشا می‌شود. در ماه مارس ۲۰۱۳ (اسفند ۱۳۹۱) «دیوید سوانسون» در مقاله‌ای در پایگاه تحلیلی آمریکایی «وار ایز کرایم» با توصیف شیوه سوء استفاده «اف‌بی‌آی» از مهاجرین درون آمریکا به عنوان جاسوس برای رسیدن به اهداف خود و به دام انداختن افراد ساده‌لوح و یا حتی افراد دچار به اختلالات ذهنی، «اف‌بی‌آی» را مسئول تقریباً همه نقشه‌های تروریستی دروغین درون خاک آمریکا می‌داند که توسط همین سازمان «خنثی» می‌شود.

اغلب افراد دیگری که به «تروریسم» متهم می‌شدند، به هیچ وجه فعالیت‌های تروریستی انجام نداده بودند، بلکه اکثر آن‌ها صرفاً اتهاماتی کوچک نظیر جرایم مهاجرتی و یا بیان جمله‌های خلاف واقع داشتند. سه یا چهار نفر در این بین افرادی بودند که واقعاً می‌توان آن‌ها را تروریست (به معنای پذیرفته شده کلمه) دانست.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme