https://telegram.me/empireoflies

فعالان «BDS» شرکت فرانسوی را مجبور به لغو قرارداد با اسرائیل کردند

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: تلاش‌ها و تحریم‌های گسترده فعالان جنبش BDS در کشورهای مختلف، این‌بار مدیران شرکت فرانسوی “وئولیا” را مجبور کرد تا بیشتر قراردادهای تجاری خود را با رژیم صهیونیستی لغو کنند.

یکی از مسئولان کمیته ملی تحریم اسرائیل در این رابطه گفت: “فعالیت‌های مردمی این جنبش در سراسر دنیا، انعقاد قرارداد با بسیاری از کشورها را در اروپا، آمریکا و خاورمیانه برای شرکت «وئولیا» دشوار کرده بود و این شرکت چاره‌ای جز لغو قراردادهای خود با پروژه‌های غیرقانونی در اسرائیل نداشت.”

گفتنی است شوراهای بیش از ۲۵ شهر جهان از جمله لندن، استکهلم و بوستون در پی فشارهای مردم، انجمن‌ها، کلیساها و اتحادیه‌های کارگری، انعقاد قرارداد جدید با شرکت وئولیا را ممنوع کردند.

این فشارها چنان تأثیرگذار بود که چندی پیش یکی از مدیران این شرکت اعتراف کرد: “کمپین‌های جهانی باعث شد بسیاری از قراردادهای مهم تجاری را از دست بدهیم.”

فعالان کمپین “وئولیا را تحریم کنید” که از سال ۲۰۰۸ مشغول فعالیت هستند تأکید کردند تا زمانی‌که این شرکت تمامی قراردادهای خود را با اسرائیل لغو نکند به فعالیت ادامه خواهند داد.

“وئولیا” یک شرکت فراملی فرانسوی است که در چهار حوزه‌ی تأمین و مدیریت آب، مدیریت پسماند، انرژی و خدمات حمل‌ونقل در بیش از ۷۷ کشور جهان فعالیت می‌کند.

انتهای پیام/جبهه جهانی مستضعفین

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme