https://telegram.me/empireoflies

کلاغ کوفی: BBC گرگی در لباس میش است

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، شاهین نجفی خواننده ضددین (معروف به کلاغ کوفی) که سابقه توهین به ارزش‌های اسلامی و ائمه اطهار (ع) را در پرونده خود دارد و همچنین چندی پیش با عریان کردن خود در یک کنسرت با اعتراض فعالان فضای مجازی و حتی بسیاری از مخاطبین خود مواجه شده بود، در روزهای اخیر با انتشار موسیقی‌ای به نام «بی‌بی‌بی‌بی‌سی» (BBBBC) تلاش کرده ضمن انتقاد از این شبکه تلویزیونی انگلیسی، چهره منفور و تخریب‌شده خود را به عنوان یک خواننده منتقد بازسازی کند.

شدت فضاحت و گندکاری عملکرد بی‌بی‌سی فارسی به حدی است که حتی صدای فردی مانند شاهین نجفی را نیز درآورد. وی در این موسیقی رپ، با استفاده از الفاظی تند، بی‌بی‌سی را رسانه و ابزار حکومت انگلیس دانست و گفت که بی‌بی‌سی انگلیسی تاجر خبر است و حتی خبرهای جعلی را نیز می‌خرد.

شاهین نجفی که دارای افکار پوچ‌گرایانه و الحادی است، با اذعان به اینکه سود و نفع بی‌بی‌سی در ایجاد و وقوع مشکل و اتفاقات بد در دنیا است، افزود بی‌بی‌سی گرگی در لباس میش است.

این خواننده ضددین که خود در سالهای اخیر چندین بار با بی‌بی‌سی مصاحبه کرده است، با اعتراف به اینکه بی‌بی‌سی صدای دولت انگلیس است، اذعان کرد که بی‌بی‌سی رسانه‌ای بی‌شرف است زیرا ادعای بی‌طرفی می‌کند، اما در واقع تنها برای منافع خود و دولت انگلیس کار می‌کند.

شاهین نجفی با اشاره به جنایات ملکه انگلیس در سراسر دنیا، اذعان کرد بی‌بی‌سی از ثروت‌های ناشی از استعمار انگلیس در حال فعالیت است.

گفتنی است، حتی برخی از کارمندان بی‌بی‌سی فارسی مانند فرداد فرحزاد و مهدی پرپانچی در صفحه فیسبوک خود با انتشار این موسیقی شاهین نجفی، مخالفت ضمنی خود را با سیاست‌های این رسانه دولت انگلیس اعلام کردند که این موضوع نشان‌دهنده اختلاف در بین عوامل این رسانه دولت انگلیس است.

مهدی-پرپانجی---شاهین-نجفی

مهدی پرپانچی خبرنگار بی‌بی‌سی فارسی موسیقی ضدبی‌بی‌سی شاهین نجفی را منتشر کرد.

فرداد-فرحزاد---شاهین-نجفی

فرداد فرحزاد خبرنگار بی‌بی‌سی فارسی موسیقی ضدبی‌بی‌سی شاهین نجفی را منتشر کرد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۵ دیدگاه

  1. عجیییبه خود کارمندان بی بی سی چرا این ترانه را نتشر کردن

  2. مطالب سایتتون عالیه
    ممنون 🙂

  3. دم شاهین گرم خوب بی بی سی رو به …. داد آدمای بی بی سی یه مشت خائنی بیش نیستن.حیف ک شاهین احمق خاک بر سر با چنتا آهنگ توهین ب امام خودشو خراب کرد وگرن الان خیلیا طرفدارش بودن

  4. اره داداشم خوب امدی خریدن خبر جعلی رو Evyalllllllllllll

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme