https://telegram.me/empireoflies

BBC: مَدح اسرائیل و سگ‌بازی!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: یکی از مهمترین فعالیت‌های تلویزیون‌های ماهواره‌ای و رسانه‌های وابسته به دولت‌های غربی در راستای ترویج فرهنگ‌های غربی، تبلیغ نگهداری از حیوانات خانگی به‌ویژه سگ است.

این رسانه‌ها با روش‌های مختلف به تبلیغ نگهداری از حیوانات در خانه در پردازند و آنها را جایگزین مناسب و دوستی خوب و حتی به‌عنوان بهترین دوست انسان معرفی می‌کنند. رسانه‌های مذکور که عمدتاً بودجه سالانه خود را از دولت‌های غربی دریافت می‌کنند، به بینندگانشان القاء می‌کند که نگهداری سگ و گربه در منزل بهتر از دزدواج کردن و یا داشتن فرزند است!

شبکه‌های ماهواره‌ای مانند «بی‌بی‌سی فارسی»، «صدای آمریکا»، «من و تو» و دیگر رسانه‌های ضدفرهنگی به اندازه‌ای که تلاش می‌کنند مخاطبینشان بخصوص جوانان را از ازدواج و فرزندآوری منصرف کنند، به همان اندازه می‌کوشند تا فرهنگ منحط نگهداری از حیوانات خانگی را در فکر افراد و حتی خانواده‌ها جا بیندازند.

شبکه‌های مذکور در برنامه‌های مختلف و عمدتاً خوش رنگ و لعاب، علاوه بر ترغیب بینندگان به نگهداری از سگ در محیط خانواده، به مخاطبین القاء می‌کند که سگ عضو جدایی‌ناپذیر از خانواده است!

در این راستا، چند روز پیش، شبکه «بی‌بی‌سی فارسی» که بودجه خود را از دولت انگلیس دریافت می‌کند، از سینمایی در شهر تل‌آویو در سرزمین‌های اشغالی فلسطین خبر داد که شهروندان اسرائیلی می‌توانند به‌همراه سگ‌های خود در آن حضور پیدا کنند و فیلم ببینند.

«فرانک عمیدی» خبرنگار بی‌بی‌سی در گزارشی از شهر تل‌آویو، در ابتدای گزارش خود گفت: “چه کاری بهتر از تماشای یک فیلم جدید در یک سینمای رو باز و به همراه باوفاترین دوستتان. منظورم البته دوستان چهارپایتان است …”

این خبرنگار «بی‌بی‌سی فارسی» با اشاره به وجود سینمایی جدید و رو باز در تل‌‌آویو که افراد با سگشان می‌توانند در آن حضور یابند، ضمن ارائه تصویری زیبا و مثبت از اسرائیل و شهروندان صهیونیست، به مخاطبین القاء کرد که حتما در خانه‌هایشان از سگ نگهداری کنند.

«بی‌بی‌سی فارسی» در گزارش مذکور ضمن مقابله با قبح نگهداری سگ در منازل، به‌طور تلویحی مخاطبین ایرانی خود را القاء می‌کند تا حیوانات خانگی بخصوص سگ‌ها را در خیابان و معابر عمومی ببرند و این امر را حق خود بدانند.

انتهای پیام/

یکی از مهمترین فعالیت‌های تلویزیون‌های ماهواره‌ای و رسانه‌های وابسته به دولت‌های غربی در راستای ترویج فرهنگ‌های غربی، تبلیغ نگهداری از حیوانات خانگی به‌ویژه سگ است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme