https://telegram.me/empireoflies

BBC فارسی رسما خواستار حمله نظامی به ایران شد

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در روز های اخیر با تشدید فشار های دشمنان انقلاب در جنگ روانی و چنگ اقتصادی و همراهی برخی از اذناب داخلی آنها با این هجمه سنگین،نکته ای که بیش از همه در سخنان دشمنان انقلاب نمود پیدا نموده دشمنی و عداوت عریان و صریح این سربازان شیطان با ملت مسلمان ایران است که با گذری در رسانه های فضای مجازی و شبکه های تلویزیونی می توان آشکارا این غیض و خصومت را مشاهده نمود.

در میان رسانه های فارسی زبان این موضوع به وضوح مشاهده می شود تلویزیون سعودی ایران ایرنترنشنال از ماهها پیش با تشدید خصومت های آل سعود با ایران در راستای فتنه آمریکایی به صورت مداوم دشمنی آشکار خود را به نمایش گذاشته است تا جایی که با تروریست های وحشی که تشنه خون کودکان ایرانی هستند مصاحبه می کند و به آنان خوشامدگویی می کند.

از طرف دیگر در تلویزیون دولتی بی‎بی‎سی فارسی که برنامه های خود را بر اساس دستورالعمل های سازمان جاسوسی انگلیس پیاده می کند در سال های اخیر غلظت دشمنی و عداوت بیشتر نمود پیدا کرده و این موضوع باعث شده حدود ده نفر از دست‎اندرکاران قدیمی این رسانه عطایش را به لقایش ببخشایند و از این شبکه جدا شوند چرا که این شبکه نیز هم چون خواهر خوانده خود ایران اینترنشنال آشکارا از حمله نظامی بر علیه تاسیسات ایران سخن می گوید.

به عنوان مثال مهدی خلجی از تحلیلگران جنگ طلب خارج نشین در برنامه ای در این شبکه خواستار حمله موشکی به ایران توسط ائتلاف آمریکا شده است.

خلجی پس از اخراج از حوزه علمیه به دلیل اعتقادات و افکار ضاله از آغاز به کار «رادیو زمانه» با این رادیو همکاری داشت. پس از آن به دعوت «ایرج گرگین» به «رادیو فردا» (ارگان خبری CIA) رفت. وی پس از مهاجرت به ایالات متحده از «رادیو فردا» کناره گرفت و به‌عنوان پژوهشگر مهمان در مؤسسه مطالعات خاورنزدیک واشنگتن (وابسته به وزارت امور خارجه آمریکا) مشغول به کار شد.

«مهدی خلجی» بنا بر اطلاعات موجود در سایت «مؤسسه مطالعات خاورنزدیک واشینگتن» (washington institute) بورسیه سازمان صهیونیستی آیپک در این موسسه است، و به‌ دروغ از سوی رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه مانند «بی‌بی‌سی فارسی» به‌عنوان تحلیلگر مسایل سیاسی ایران معرفی می‌شود،جالب این که که خلجی در موسسه ضدایرانی مذکور دارای عنوان رسمی «بورسیه خانواده لیبتزکی» است و ماهانه بیش از ۱۰ هزار دلار دستمزد می‌گیرد تا علیه نظام جمهوری‌اسلامی ایران سخن‌پراکنی کند و دشمنان این مرز و بوم را به حمله نظامی بر علیه کشورش تشویق نماید.

خلجی در آخرین حضورش در تلویزیون بی بی سی فارسی گفته که برنامه موشکی ایران خطر [تهدید] بالفعل برای جهان است.

وی هم چنین اعلام کرده :” من موافق نیستم تاکید آمریکا به تحریم محدود شود بلکه از روش‌های دیگر [اقدامات نظامی] هم باید استفاده کرد.”
واینگونه است که مهدی خلجی و شبکه بی بی سی فارسی  نقاب از چهره جنگ‌طلب خودشان، که تاکنون در لوایی از بی طرفی و کار حرفه یا رسانه ای به خورد مخاطبانش می داد برداشته و باطن پلیدشان را آشکار می کنند. 

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme