https://telegram.me/empireoflies

BBC دربست در اختیار تروریست‌ها

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: علی رغم اینکه مطابق قوانین بین المللی حضور افراد تجزیه طلب و تبدیل یک رسانه به عنوان بلندگوی اعلام مواضع آنان ممنوع بوده و در صورت وقوع این مساله، مسئولین کشور حامی رسانه موظف به برخورد هستند، اما شبکه بی بی سی فارسی آزادانه با زیرپاگذاشتن اصول پذیرفته شده رسانه ای، بارها اقدام به دعوت از نمایندگان گروه‌های تجزیه طلب تروریست کرده است تا جایی که صدای مخاطبین و تحلیل گران اینم شبکه را نیز در آورده است و این شبکه به نوعی به مامن اصلی تروریست ها تبدیل شده است.

تلویزیون بی بی سی در برنامه دیروز خود مصاحبه ای با عمر ایلخانی زاده دبیرکل گروهک کومله زحمتکشان کردستان انجام داده و از وی در خصوص همکاری این گروهک با منافقین و آل سعود سوال نموده است.

این رهبر تروریستهای کردستان در پاسخ به این سوال می گوید جمهوری اسلامی در حال جو سازی و تبلیغات منفی در خصوص اپوزیسیون کردستان است و این حزب هیچ همکاری با تروریست ها نداشته .وی می گوید جمهوری اسلامی می خواهد با این کار سناریوسازی هایی را بر علیه احزاب کرد انجام دهد و با این هدف فشار ها را بر علیه این گروهک ها افزایش دهد.

وی در ادامه این مصاحبه به صورت تلویحی این نکته را تایید نمود که احزاب غیر قانونی کرد مثل دموکرات ها و کومله پرانسیپ های خاص خود را دارند و حتی بدون گرفتن دستور از کشور های مرتجع عربی به مبارزه مسلحانه با نظام اسلامی مشغول هستند ولی وی تاکید نمود که این حزب هیچگاه با ایران در مبارزه مسلحانه نبوده است.

البته وی در سال های گذشته مواضع ضد و نقیضی را در خصوص سیاست های منطقه ای کشور های مرتجع عرب داشته و در حالی که اکنون با عربستان دست در دست هم نهاده اند چند سال پیش در جریان یک کنفرانس گفته بود:”دولت عربستان غیر دمکراتیک ترین کشور در منطقه است. این کشور ضد حقوق بشر است و حاکمیتی ضد زن و مدافع حکومتهای دیکتاتوری در جهان است.به اعتقاد ما بعنوان کومله،جمهوری اسلامی ایران به مراتب از لحاظ حقوق بشر و آزادی های مدنی از عربستان سر تر است.”

وی همچنین در سال های ابتدایی انقلاب های عربی در کشور های خاورمیانه خطاب به هم فکران خود گفته بود:”با اطمینان یکی از نتایج این سیل تغییر و تحولات این خواهد بود که جمهوری اسلامی ایران نمی تواند تا ما هستیم از این اوضاع و شرایطی که در منطقه بوجود آمده در امان باشد و کاری می کنیم تا آرامش را بخود نبیند. ما مردم را باید به رژیم بدبین کنیم!جمهوری اسلامی در پشت تمام این مشکلات و ناآرامی ها در منطقه است!”

سازمان انقلابی زحمتکشان کردستان ایران یا کومله انقلابی زحمتکشان کردستان، حزبی چپ گرا و کرد است که در سال ۲۰۰۰ از حزب کمونیست ایران منشعب شد.این سازمان اساساً اعتقاد دارد کومله پس از پیوستن به حزب کمونیست ایران رو به زوال رفته و جایگاه خود را از دست داده‌است.در سال ۲۰۰۰ میلادی عبدالله مهتدی همراه بخش اعظم کادرها و اعضا کومله از حزب کمونیست ایران انشعاب کرده و در طی برگزاری کنفرانس بازسازی کومله، کومله را مستقل از حرب کمونیست ایران بازسازی کرده و همان نام اولیه کومله در بدو تأسیس (سازمان انقلابی زحمتکشان کردستان ایران) را برای خود اختیار کردند.یکی از پایه گزاران این گروهک عمر ایلخانی زاده بود .

کومله زحمتکشان کردستان در سال ۲۰۰۸ از کومله انقلابی زحمتکشان کردستان ایران انشعاب کرد و اولین کنگره خود را تحت این عنوان برگزار کرد. سال ۲۰۱۱ نیز تعداد قابل توجه ای از اعضای این حزب در اعتراض به سیاست ها درون حزبی و نبود اصلاحات از این حزب جدا شده و به صفوف کومله شاخه مهتدی یا همان کومله انقلابی زحمتکشان بازگشتند. کومله زحمت کشان کردستان از ابتدا با دبیر کلی عمر ایلخانی زاده مدیریت می شده است و در سال های اخیر برخی دیگر از احزاب کرد به این گروهک پیوسته اند.

این گروهک در سال های گذشته با وجود اختلاف نظر در کادر رهبری این حزب بر سر اعزام تروریست به مناطق کردستان ایران چند تیم تروریستی را وارد منطقه کردستان نموده بودند که با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان همگی آنها دستگیر شدند.

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: علی رغم اینکه مطابق قوانین بین المللی حضور افراد تجزیه طلب و تبدیل یک رسانه به عنوان بلندگوی اعلام مواضع آنان ممنوع بوده و در صورت وقوع این مساله، مسئولین کشور حامی رسانه موظف به برخورد هستند، اما شبکه بی بی سی فارسی آزادانه با زیرپاگذاشتن اصول …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme