https://telegram.me/empireoflies

BBC از کما درآمد، فقط چند ده هزار نفر بودند(!)

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در حالی که سی‌ان‌ان آمریکا و بسیاری از رسانه‌ها و نشریات جهانی، شمار مردم تظاهرات‌کننده در بغداد را چند میلیون نفر عنوان کرده‌اند، بی‌بی‌سی فارسی ضمن انتشار عکسی کوچک نوشت: «ده‌ها هزار نفر امروز در پی فراخوان مقتدی صدر در بغداد به خیابان آمدند»!
این نوع پوشش خبری در حالی است که همین شبکه هنگام قمه‌کشی و آشوب‌افکنی مخالفان مقاومت در منطقه،  لحظه به لحظه گزارش و خبر جعلی یا چند ده برابر بزرگ‌نمایی شده را منتشر می‌کند.
بی‌بی‌سی که گویا خود را همدرد دولت بدنام ترامپ در خوردن تودهنی‌های اخیر از ملت‌های ایران و عراق می‌داند، اخیرا تعداد شرکت‌کنندگان در نماز جمعه میلیونی هفته گذشته تهران را ۱۲۹ هزار نفر عنوان کرده بود!! این شبکه رفتار غیرحرفه‌ای مشابهی در تشییع ده‌ها میلیونی شهید سلیمانی در شهرهای مختلف ایران داشت و معمولا جمعیت حامی جمهوری اسلامی را صد یا هزار برابر کمتر عنوان می‌کند و نمایش‌های گروهک‌های بی‌مقدار را چند ده هزار برابر بزرگتر جلوه می‌دهد!
یادآور می‌شود اغلب رسانه‌های ضد انقلابی (ماهواره‌ای، اینترنتی، تلگرامی و …) دیروز برای ساعت‌ها در اغما فرو رفته و ناتوان از اظهار نظر یا انتشار گزارش درباره تظاهرات عظیم مردم عراق با شعار مرگ بر آمریکا و آمریکا هر چه زودتر از عراق خارج شود، بودند.
یادآور می‌شود روز قبل از نماز جمعه حماسی تهران به امامت رهبر حکیم انقلاب، یک  خبرنگار آمریکایی درباره توفانی که این خطبه‌ها می‌تواند علیه کاخ سفید برانگیزد، هشدار داده بود. خبرنگار نیویورک تایمز نوشته بود «جمعه ایران. سخنرانی آیت‌الله خامنه‌ای در نماز جمعه نگران‌کننده است. آخرین باری که او در نمازجمعه صحبت کرد، سال ۲۰۱۲ بود که به بهار عربی (بیداری اسلامی در منطقه) منجر شد».

کیهان

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme