https://telegram.me/empireoflies

اعتراف اپوزیسیون: «ربع پهلوی» جایگاهی ندارد

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: هر روز که می‌گذرد نه‌تنها از اختلاف گروه‌های مختلف اپوزیسیون کاسته نمی‌شود بلکه بر آن افزوده نیز می‌گردد.

چند روز پیش «علی افشانی» از عناصر اپوزیسیون در مصاحبه با شبکه سعودی «ایران اینترنشنال» با حمله به «ربع پهلوی» با بیان اینکه که او جایگاهی در بین توده‌های مردم ندارد، با کنایه گفت: “آقای پهلوی فردی منحصر به فرد است به این معنا که چهار دهه منتظرالسلطنه هست و انگیزه ایشان این بود که تاج و تخت از دست رفته را بازیابی بکند ولی هیچکدام از نیروهای جامعه مدنی و این شبکه‌های اجتماعی، یک مورد را بیاورند که اشاره به ایشان داشته باشند. برعکس بوده، هیچ ظرفیتی برای آقای رضا پهلوی در این نیروها نیست …”

در برنامه مذکور «دامون گلریز» از اعضای گروهک فرشگرد و از نزدیکان «ربع پهلوی» نیز حضور داشت که سخنان «علی افشانی» برای او گران تمام شد. گلریز در واکنش به سخنان افشاری امثال او را بدتر از دشمنان دانست تا به این شیوه ثابت کند که شکاف در بین گروه‌های اپوزیسیون و مخالف جمهوری‌اسلامی بسیار جدی است.

در سالهای اخیر نیز به‌سبب بی‌کفایتی «ربع پهلوی»، بسیاری از عناصر اپوزیسیون به او انتقاد کرده و وی را شایسته رهبری اپوزیسیون ندانسته‌اند. ولیعهد ناکام پهلوی که روزی با ایجاد «شورای ملی ایران» این تشکیلات را آخرین تیر خود در راه مبارزه با حکومت ایران می‌دانست، پس از شکست عملی این گروهک، از آن جدا شده و پس از مدعی رهبری گروهی جدید به نام فرشگرد را بپیرفت، اما مدتی نگذشته و انتقادات گروه‌های مختلف اپوزیسیون به سوی او این گروهک روانه شده است.

به پیشنهاد برخی از منتقدات «ربع پهلوی»، با توجه به بالا رفتن سن او، بهتر است از فعالیت سیاسی کناره‌گیری کرده و به همان خوشگذرانی و بازی با دخترانش بپردازد.

انتهای متن/

هر روز که می‌گذرد نه‌تنها از اختلاف گروه‌های مختلف اپوزیسیون کاسته نمی‌شود بلکه بر آن افزوده نیز می‌گردد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 0.3 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme