https://telegram.me/empireoflies

اعلام وفاداری نوچه «ربع پهلوی» به دولت آمریکا

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در دوران به‌ظاهر پساربع، گروهک موسوم به «شورای ملی» (بخوانید شورای سلطنت) فعالیت‌های جدیدی انجام می‌دهد و در واقع با مدیریت پشت‌پرده «ربع پهلوی» رویکرد تندروانه‌تری را انتخاب کرده است. این گروهک که مانند بسیاری دیگر از تشکیلات و گروه‌های ضدانقلاب در طول سالهای اخیر کاملاً ناکام بوده، حاضر است ننگ وابستگی به بیگانه را بپذیرد تا با نظام جمهوری‌اسلامی دشمنی کند.

در این راستا، «رضا پیرزاده» که سرکرده گروهک «شورای ملی ایران» است، برای کاسه‌لیسی و نشان دادن مزدوری خود، در نشستی که مقامات آمریکایی با حضور گروه‌های اپوزیسیونِ کشورهای مستقل و مخالف آمریکا برپا کرده بودند، حاضر شد و به حمایت از سیاست‌های دولت آمریکا پرداخت و از آنان برای حمایت از مخالفان حکومت ایران تشکر کرد. وی در سخنان خود اذعان کرد که با دولت آمریکا در برابر نظام جمهوری‌اسلامی دارای ارزش‌ها و چالش‌های مشترکی است تا به‌طور غیرمستقیم به‌آنها بفهماند که برای مبارزه با حکومت ایران روی آنها حساب باز کنند. پیرزاده چندی پیش در مصاحبه با «صدای آمریکا» خواسته بود در امور داخلی ایران دخالت کنند.

هر حالی هر یک از گروه‌ها و سران اپوزیسیون خود را شخصیت اصلی در بین مخالفان حکومت ایران میداند و برای دریافت پولهای بیشتری با یکدیگر رقابت می‌کنند که به اذعان خودشان در بین توده‌های مردم ایران جایگاهی ندارند و اصلاً کسی آنها را نمی‌شناسد، اما با فریب و سرکیسه‌کردن مقامات غربی، جیب خود را پر می‌کنند و در خلوت به ریش آنها می‌خندند.

این رفتار اپوزیسیون به خوبی نشان‌دهنده آنست که آنها هم پس از ۴۰ سال فعالیت دیگر امیدی به سرنگونی نظام جمهوری‌اسلامی ندارند و سلطه‌گران جهانی هم تا حدودی این واقعیت را درک کرده و به دنبال به‌کار بستن شیوه‌های جدیدی برای مقابله با ایران اسلامی هستند.

انتهای متن/

در دوران به‌ظاهر پساربع، گروهک موسوم به «شورای ملی» (بخوانید شورای سلطنت) فعالیت‌های جدیدی انجام می‌دهد و در واقع با مدیریت پشت‌پرده «ربع پهلوی» رویکرد تندروانه‌تری را انتخاب کرده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 0.65 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

۳ دیدگاه

  1. تمام مطالبتون خوب هستند

  2. عالی .دستتون درد نکنه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme