https://telegram.me/empireoflies

سرنوشت «هخا» برای سلطنت‌طلبان تکرار شد

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در ادامه سلسله شکست‌های سلطنت‌طلبان و گل به خودی‌های متعددی که در سالهای پس از انقلاب زده‌اند، امروز و در آخرین نمونه، پس از ماه‌ها جنجال و هیاهو و فراخوان و تبلیغات ۲۴ ساعته در تلویزیون‌های بیگانه و شبکه‌های اجتماعی بر سر روزی موهوم با عنوان کوروش پس از آنکه هیچ کس حتی یک نفر به این فراخوان‌ها پاسخ مثبت نداد، لحظاتی پیش ادمین‌های یکی از محوری و اصلی‌ترین گروه‌های مبلغ تجمع در این روز با درج اطلاعیه‌ای در گروه مذکور، پیشاپیش خبر محو شدن ناگهانی خود در فضای مجازی به مدتی نامعلوم را منتشر کرد.

تصویری از پیام فرار ادمین‌ های گروه تلگرامی سلطنت‌طلبان

این شیوه در میان اپوزیسیون بسیار متداول بوده و در چهل سال گذشته نمونه‌های اینچنینی در میان آنها به وفور یافت می‌شود. فی‌المثل مخاطبان آگاه حتماً ماجراهای دیوانه‌ای مشهور به «هخا»، یا ناقص‌العقلی به نام «فرود فولادوند» و این اواخر نیز مجنونی چون «سعید شمیرانی» و … را به یاد دارند. اینان هر یک با طرح ادعاهایی گزاف که در نهایت منجر به مفتضح شدنشان شد، با پای خود به سوی زباله‌دان تاریخ روان شدند.

اکنون نیز داعیه‌داران روز موهوم کوروش با شتابی مثال‌زدنی و قابل تأمل قدم بر جای پای اسلاف مفلوک خود می‌گذارند، و نتیجتاً عاقبتی غیر از آنچه بر آن دیوانگان گذشت، بر اینان هم متصور نخواهد بود.

انتهای متن/

در ادامه سلسله شکست‌های سلطنت‌طلبان و گل به خودی‌های متعددی که در سالهای پس از انقلاب زده‌اند …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

۲ دیدگاه

  1. افرین به هوشیاری وزارت اطلاعات و سپاه و بسیج، ضد انقلاب چندین سال هست که به دنبال سو استفاده از این روز بود، امسال با تدبیر نیروهای نظامی هیچ تحرکی نتونستن انجام بدن
    امیدوارم این قدرت رو بتونیم در فضای مجازی هم داشته باشیم و شاهد ولنگراری در این حوزه نباشیم.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme