https://telegram.me/empireoflies

معرکه‌گیری پیر زن کمونیست

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: سالهاست رسانه‌های معاند جمهوری اسلامی ایران با بزرگنمایی ساده‌ترین مسائل داخل کشور سعی در تخریب چهره نظام ایران در افکار عمومی دارند. یک شیوه از این اقدامات حمایت از انواع اقسام مجرمین در داخل کشور به بهانه‌های مندرس و نخ‌نمایی چون حقوق بشر، حقوق زنان و… است.

اخیراً فردی به نام «زهره تنکابنی» به دعوت حزب چپ آلمان قصد عزیمت به این کشور را به منظور شرکت در یک کنفرانس علیه جمهوری اسلامی داشت که خوشبختانه به طرز مفتضحی موفق به انجام این سفر خرابکارانه نشد.

همین موضوع بهانه‌ای شد برای هجمه گسترده رسانه‌های معاند به جمهوری اسلامی با حربه حقوق بشر و حقوق زنان! به طوری که رادیو فردا، هرانا، ایران امروز، سایت سازمان منافقین و… در اقدامی هماهنگ به پوشش خبری و همجه رسانه‌ای با محوریت این موضوع پرداختند که نشان از دست مدیریتی واحد در پشت این رسانه‌هاست.

اما «زهره تنکابنی» کیست؟

«زهره تنکابنی» از کمونیست‌های پیش از انقلاب اسلامی است که در رژیم پهلوی به حبس ابد محکوم شده‌بود اما به لطف انقلاب اسلامی پس از ۳ سال تحمل حبس در سال ۵۷ و در جریان حوادث انقلاب آزاد گشت اما به دلیل اقدامات علیه انقلاب اسلامی در سال ۶۰ مجددا دستگیر و تا سال ۶۸ در زندان بود.

به برکت وقوع انقلاب اسلامی زهره تنکابنی و همسرش علیرضا کیائی پس از زندان آزاد شدند اما متاسفانه راه تقابل و مبارزه با انقلاب ملت را برگزیدند.

به برکت وقوع انقلاب اسلامی زهره تنکابنی و همسرش علیرضا کیائی پس از زندان آزاد شدند اما متاسفانه راه تقابل و مبارزه با انقلاب ملت را برگزیدند.

«علیرضا کیائی» همسر وی نیز که به دلیل اقدامات خرابکارانه خود در حبس به سر می‌برد در سال ۶۷ به درک واصل شد.

تنکابنی پس از آزادی نیز دست از اقدامات خود برنداشت و با در پیش‌گرفتن مشی مخفی‌کاری با استفاده از پوشش سازمان‌های مردم نهاد فعالیت‌های خود علیه انقلاب اسلامی را ادامه داد تا آنکه مجددا در جریان فتنه ۸۸ دستگیر و ۲ ماه در زندان حبس بود.

تنکابنی با تاسیس گروهی به نام «مادران صلح» با کمک تعدادی فمینیست که در زندگی شخصی خود شکست خورده‌اند، پوششی برای اقدامات خود تهیه کرده و در قالب این گروه به دیدارها، نشست‌ها، برنامه ریزی‌ها و فعالیت‌هایی از این دست در جهت تقابل با جمهوری اسلامی دست می‌زند.

رأفت اسلامی که شامل حال «زهره تنکابنی» و امثال او شده گویا باعث گستاخی بیشتر وی گشته تا جایی که او در کتابی که چند سال پیش توسط انتشارات فروغ در آلمان منتشر نمود مطالبی سراسر کذب و لاطائلات را به عنوان خاطرات دوران زندان خود ذکر کرد که خواندنش هر جسم بی‌جانی را به خنده وا می‌دارد. این کتاب که سراسر تناقض است به منظور نفرت پراکنی علیه انقلاب اسلامی و سیستم امنیتی آن منتشر شده است. مثلاً در جایی از کتاب زهره تنکابنی می‌گوید: “در زندان خود را طرفدار جمهوری اسلامی ‌می‌دانستم” و همزمان در جایی دیگر به شوهرش می‌گوید: “عقاید مارکسیستی-لنینیستی خود را پنهان کن” و یا در بخشی از کتاب اشاره می‌کند که نماز نمی‌خوانده ‌است. حال چگونه فردی با عقاید مارکسیسم-لنینیسم که طبیعتاً نماز هم نمی‌خواند در زندانی که متعلق به جمهوری اسلامی است از نظامی که او را در حبس کرده همزمان هم طرفداری می‌کند و هم مبارزه، الله اعلم!

این پیرزن که اکنون در آستانه ۷۰ سالگی قرار گرفته به جای طلب آمرزش از پروردگار به دلیل سموم فکری که در ۷۰ سال عمرش در جامعه پخش نموده و افراد بسیاری به واسطه آن منحرف شدند، به منظور آماده شدن برای سفر مرگ و رفتن به سرای جزا؛ همچنان درحال توطئه‌چینی و گسترش افکار پوسیده و منحط کمونیسم است که امپراتوری آن (شوروی) ۲۷ سال پیش فرو پاشید.

سفر زهره تنکابنی به آلمان که وی مدعیست ارتباطی با گروهک‌های ضد انقلاب نداشته و مفتضحانه لغو گشته، سوالاتی بی‌پاسخ را ایجاد کرده است، از جمله اینکه:

اگر سفر زهره تنکابنی به آلمان به منظور ارتباط گیری و جلسه با گروهک‌هایی نظیر منافقین و کمونیست‌ها نبوده، پس چرا ساعاتی پس از لغو سفرش تمامی رسانه‌های بیگانه به نشر گسترده این خبر پرداختند؟

چرا گروهک منافقین از زهره تنکابنی حمایت می‌کند؟

چرا گروه‌های مارکسیست معاند جمهوری اسلامی ایران حامی زهره تنکابنی هستند؟

چرا حزب چپ آلمان (سوسیال دموکرات) از وی برای حضور در آلمان دعوت کرده‌است؟

و سوالاتی مشابه که زهره تنکابنی باید در پیشگاه افکار عمومی ملت انقلابی ایران که بیش از نیم میلیون جوان شهید در راه حراست و حفاظت از آرمان‌های خود داده است، پاسخگوی آنها باشد.

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: سالهاست رسانه‌های معاند جمهوری اسلامی ایران با بزرگنمایی ساده‌ترین مسائل داخل کشور سعی در تخریب چهره نظام ایران در افکار عمومی دارند. یک شیوه از این اقدامات حمایت از انواع اقسام مجرمین در داخل کشور به بهانه‌های مندرس و نخ‌نمایی چون حقوق بشر، حقوق …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.35 ( 3 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme