https://telegram.me/empireoflies

فرقه ضاله بهائیت، حامی مالی جدید «کامبیز حسینی» شد!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «کامبیز حسینی» مجری برنامه «پارادوکس» که از «رادیو فردا» (ارگان خبری CIA) پخش می‌شود، در هفته‌های اخیر به‌دلیل مشکلات مالی و کاهش دستمزدش از سوی مدیران «رادیو فردا» که ناشی از کاهش مخاطبانش است، منابع مالی جدیدی پیدا کرده است.

این مجری سابق شبکه «صدای آمریکا» که سابقه بدی در مسائل اخلاقی دارد، در برنامه‌های اخیر خود به‌طور آشکار و به بهانه‌های مختلف از فرقه ضاله بهائیت حمایت و آنها را افراد مظلومی معرفی می‌کند.

ظهور فرقه بهائیت که ناشی از کج روی و کج‌فهمی و درک نادرست از قرآن و مفاهیم دینی است، با دخالت آشکار و پنهان دشمنان داخلی و خارجی به‌ویژه انگلیس خبیث برای فریب و گمراهی مردم و سست نمودن ایمان و اعتقادات جامعه اسلامی ایجاد شده است.

مواردی که در آموزه های این فرقه گنجانده شده افراد را به قعر چاه گمراهی فرستاده و آنها را گرفتار می‌سازد، بهائیت برای خود احکامی را هم به گمان خویش نازل شده می‌داند، به عنوان نمونه یکی از احکام آنها در خصوص ازدواج این است که بیش از یک زن جایز نیست، ازدواج با زن پدر حرام ولی با بقیه محارم مانند مادر و خواهر و … حلال است.

بررسی تاریخچه فرقه ضاله بهائیت نشان می‌دهد که این فرقه پیش از آنکه یک فرقه دینی باشد، یک فرقه سیاسی بوده است. در واقع بهائیت انشعابی از بابیگری است. صرف‌نظر از منشأ پیدایش بهائیت، اندک تأملی در عقاید این فرقه، بی‌پایه‌بودن آن را برملا می‌سازد، عقایدی که بسیاری از آن‌ها نه با عقل سازگار است و نه با اعتقادات ضروری دین مبین اسلام، در ادامه به برخی از عقاید بهائیت اشاره می‌شود:

-بهائیت، خاتمیت پیامبر اسلام، حضرت محمد(ص) را نفی می‌کند، در حالی که به تصریح آیه‌های سوره احزاب، حضرت محمد(ص) آخرین پیامبر الهی است و پس از او پیامبر دیگری نخواهد آمد.
-بسیاری از احکام شرعی که بهائیت آن را تبلیغ می کند، در تضاد کامل با آیات قرآن و روایات معصومین(ع) است. احکامی مانند:
– نماز جماعت باطل است، مگر در نماز میت!
– قبله، مرقد بهاء الله در عکا (در فلسطین اشغالی) است!
– روزه ۱۹ روز است که قبل از عید نوروز شروع و به عید نوروز ختم می‌شود!
– هر کس خانه‌ای را عمداً به آتش کشید، او را در آتش بسوزانید!
– حج تنها بر مردان واجب است و در خانه‌ای صورت می‌گیرد که بهاء‌الله در آن اقامت داشته و یا در خانه‌ای که سیدعلی باب در شیراز در آن سکنی داشته است.
– حکم خداوند درباره هر زناکاری اعم از مرد و زن، پرداخت ۹ مثقال طلا به بیت‌المال است!
– همه چیز نجس است غیر از آن چه «الله اطهر» بر آن خوانده شود!
– واجب است هر ۱۹ سال، اثاثیه خانه را عوض کنید!
– نماز آیات واجب نیست!
– عید فطر همان نوروز است!

با وجود آشکار بودن انحراف فرقه بهاییت و عوامل آن، اما رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه که عمدتاً به دولت‌های آمریکا و انگلیس وابسته هستند، اصرار زیادی دارند تا از اعضای این فرقه ضاله حمایت و آنها را افرادی مظلوم جلوه دهند. از این رو، «کامبیز حسینی» در برنامه اخیر پارادوکس، با دعوت از «شبنم طلوعی» بازیگر و کارگردان بهایی که در سال ۸۳ از ایران گریخت و به فرنگ رفت، با او گفت‌وگو و بدون اشاره به جنایت‌ها و خیانت‌های اعضای فرقه ضاله بهاییت به ایران و اسلام در طول تاریخ معاصر، به تعریف و تمجید از آنها پرداخت. طلوعی پس از فرار به فرانسه، سابقه حمایت از فتنه سال ۸۸ را دارد، تاکنون چندین نمایش ضداسلامی انجام داده و در آخرین نمایش خود تئاتری علیه حجاب اسلامی را روی صحنه می‌برد.

به نظر می‌رسد «کامبیز حسینی» با تبلیغ بهایی‌ها، مجرای جدیدی برای کسب درآمد پیدا کرده است. از سوی دیگر اعضاب فرقه ضاله بهائیت که از راه‌های نامشروع و حمایت‌ دولت‌های استعماری ثروت زیادی دارند، به نظر می‌رسد در ماه‌های اخیر تحرکاتی برای در اختیار گرفتن برخی از رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه را شروع کرده و می‌کوشند تا از این طریق به تبلغ خود و اعتقادات انحرافی‌شان بپردازند و افرادی مانند «کامبیز حسینی» در این میان نقش عمله را بازی می‌کنند.

انتهای متن/

«کامبیز حسینی» مجری برنامه «پارادوکس» که از «رادیو فردا» (ارگان خبری CIA) پخش می‌شود، در هفته‌های اخیر به‌دلیل مشکلات مالی و کاهش دستمزدش از سوی مدیران «رادیو فردا» که ناشی از کاهش مخاطبانش است، منابع مالی جدیدی پیدا کرده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme