https://telegram.me/empireoflies

وقتی «ابراهیم نبوی» دروغگویی کم حافظه می‌شود!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: چند روز پیش در پی شکست برخی از حامیان غرب در انتخابات هیات رئیسه مجلس دهم  بسیاری از اعضای اپوزیسیون که از نتایج انتخابات مجلس برای خود و همپیالگی‌هایشان آرزوها ساخته بودند از این اتفاق شوکه شدند و چشمهایشان را بستند و دهان خویش را تا جایی که ممکن بود باز نمودند و پس از لفاظی‌های محیرالعقول و استخدام لغاتی دهان پرکن و پیچیده چند از صفحات انتهایی لغتنامه دهخدا، نمایندگان اصلاح طلب مجلس را به واسطه این شکست مورد عنایت قرار دادند!

در این میان ابراهیم نبوی که تا یک دهه پیش در روز نامه‌های دوم خردادی قلم میزد و از این طیف سیاسی ارتزاق می‌کرد و اکنون در آن سوی دنیا برای دشمنان ایران قلم فرسایی می‌کند پس از شکست طیف مورد حمایتش در انتخابات هیات رئیسه مجلس، جناب دکتر عارف را مورد وهن خود قرار داده و نوشت: “لاریجانی با ۱۷۳ رای رئیس مجلس شد و عرف با ۱۰۸ رای نفر دوم شد و رای نیاورد. یعنی عارف به درد واکس زدن کفش آقای خاتمی می‌خورد همون اصلاح‌طلب‌های خر تند رویی که معین درب و داغون رو می‌خواستن رئیس جمهور کنن و گند زدن به جبهه اصلاحات الان هم عارف بی‌عرضه رو علم کردن یعنی آدم این قدر سبک و بی‌ارزش عارف واقعا مثل چوب لباسی میمونه فقط باید بهش کت و شلوار پوشوند عینو هو اون کروبی درب و داغون که به زور تپوندنش به اصلاح‌طلب‌ها و جنبش سبز، می‌دونم می‌خواین بگید کروبی شجاع بود باشه دفعه بعد برای یخچال بلند کردن و سنگ پرت کردن صداش کنید بیاد”

۲۰۱۶-۰۵-۳۱_۱۲-۰۰-۲۹

نبوی، بعد از که این نوشته با برخورد شدید حامیان دکتر عارف رو به رو شد سعی کرد که از نوشته قبلی عذر خواهی کند و با حذف پست قبلی خود نشان داد تحمل فشار مخاطبان را ندارد ولی مجدداً در نوشته‌ای جدید بر حرف‌های قبلی خود تاکید نمود بر آن سخنان صحه گذاشت.

او همچنین یکی از مخاطبانش را که نظر وی در خصوص محمد خاتمی (یکی دیگر از سران فتنه) را جویا شده بود، محمد خاتمی  را مورد اهانت قرار داد و  به حیوان (خر) تشبیه نمود.

۲۰۱۶-۰۵-۳۱_۱۲-۰۹-۳۶

در پی این اهانت ابراهیم نبوی به برخی از رهبران اصلاحات (محمدرضا عارف) و سران فتنه (محمد خاتمی)، سایت امپراتوری دروغ که رسالت اصلی خود را افشاگری ماهیت اصلی اپوزیسیون میداند مطلبی را در این خصوص منتشر نمود و با اسناد متقن به افشاگری در این موضوع پرداخت.

اما در این میان وی که مجدداً به گاف فاحش خود پی‌برده بود سعی نمود که کامنت مورد نظر را اصلاح کند و در مطلبی جدید امپراتوری دروغ را به تغییر واقعیت متهم نمود و در فراری رو به جلو ادعا کرد در مطلب سایت امپراتوری دروغ به جای کلمه «احمد خاتمی» از «محمد خاتمی» استفاده شده است!

اما واقعیت این سخنان را می توان از عکس هایی که از صفحه ایشان گرفته شده و زمان کامنت گزاری وی به وضوح مشاهده نمود. در عکس زیر با مقایسه ساعت‌های نوشته‌ها و کامنت‌ها می توان دروغ گویی و عدم صداقت این ضد انقلاب وطن فروش را کاملا مشاهده نمود.

Untitled-1

با مقایسه دو تصویر بالا و زمان کامنتها در آنها به راحتی درمیابیم که وی ابتدا در ساعت ۳:۵۳ دقیقه روز ۳۰ می در کامنت خود نوشته است «خریت خاتمی که اظهر من الشمس است…» اما ۲ دقیقه بعد یعنی در ساعت ۳:۵۵ دقیقه همان روز با پی بردن به اینکه این کامنت میتواند برای او خطرناک باشد و دوباره صدای اعتراض مخاطبانش را بلند کند، در حرکتی موذیانه با اضافه کردن کلمه «احمد» به متن کامنت خود آن را به جمله «خریت احمد خاتمی که اظهر من الشمس است…» تغییر داده  غافل از اینکه نویسنده مطلب در سایت امپراتوری دروغ پیش از تغییر کامن وی از متن آن اسکرین شات تهیه نموده.

ابراهیم نبوی که قبلا هم در همین موضوع یکبار بالکل پست خود را حذف نموده ارزنی به شعور مخاطبین احترام نگذاشته و هرگز در ذهن کوته اندیش خود به این موضوع نیاندیشیده است که چرا باید مخاطبین وسط بحثی در موضوع اصلاحات، مجلس شورای اسلامی، محمد خاتمی و عارف به یکباره نام «احمد خاتمی» که هیچ ارتباطی با موضوعات دیگر ندارد را بپذیرند!

از مثل های قدیمی ایرانی کم حافظه بودن دروغگوست که در اینجا مثالی روشن از آن ملاحظه میشود.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme