https://telegram.me/empireoflies

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: دشمنان انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی همواره به دنبال تضعیف و زیرسوال بردن آن بوده‌اند؛ از همان سالهای نخست انقلاب برخی رسانه‌های و اشخاص مرتبط با بیگانگان ادعا کردند که انقلاب اسلامی ملت ایران در سال ۵۷ با حمایت آمریکا و انگلیس انجام شده است و دسته‌ای دیگر که عمدتاً نزدیک به غرب بودند نیز ادعا نمودند که وقوع انقلاب اسلامی کار دستگاه‌های امنیتی شوروی بوده، آنهم بدون در نظر گرفتن نقش و نیت و اهداف مردم ایران در تحقق انقلاب اسلامی.

در ماه‌های اخیر رسانه‌های غربی و ضدانقلاب تبلیغات گسترده‌ای برای کتابی تحت عنوان «رفیق آیت‌الله» انجام داده‌اند. این کتاب که توسط «امیرعباس فخرآور» اپوزیسیون ساکن آمریکا نوشته شده، خیلی صریح و البته بدون هیچ سند و مدرک مستندی ادعا می‌کند که انقلاب اسلامی با حمایت سرویس‌های امنیتی شوروی رخ داده و برخی از سران جمهوری‌اسلامی دست‌پروده بلوک شرق بوده‌اند!!

«امیرعباس فخرآور» معروف به «پسر متوهم سیا» یکی از هزاران ضدانقلاب فراری و مزدور سرویس‌های جاسوسی غربی است که در سالهای اخیر در کنار دشمنان ایران‌اسلامی ایستاده و در خلاف اهداف و آرمان‌های ملت ایران اقدام نموده است.

این اپوزیسیون فراری که همکاری نزدیکی با سرویس‌های جاسوسی آمریکا و اسرائیل دارد، در ایام تحریم اقتصادی ملت ایران از سوی دولت‌های اروپایی و آمریکایی، یکی از حامیان تحریم‌ها بود و حتی دولت‌مردان و نمایندگان کنگره آمریکا را تشدید تحریم‌های ضدایرانی ترغیب می‌کرد.

با آنکه «امیرعباس فخرآور» ادعا می‌کند که از سال ۱۳۷۱ و حتی در دوران دانش‌آموزی فعالیت‌های ضد جمهوری‌اسلامی داشته، اما بر اساس افشاگری «احمد باطبی» (اپوزیسیون ساکن آمریکا)، فخرآور هرگز به جرم سیاسی محکوم به زندان نشده بوده و تنها به‌دلیل جرایم مزاحمت و تعرض به دختران و کلاهبرداری از دانشجویان، از دانشگاه ارومیه به دانشگاه بوشهر انتقال داده شد و در آنجا نیز با قاچاقچیان عتیقه آشنا شده و همکاری کرده است.

فخرآور پس از دستگیری و زندانی‌شدن، با سوء‌استفاده از فرصت مرخصی زندان، با هماهنگی و هدایت یکی از اغتشاشگران حادثه کوی دانشگاه (در سال ۱۳۷۸) به خارج از کشور فرار کرده، به دبی رفت و از آنجا به وسیله رابط خود (ریچارد پرل) به آمریکا گریخت. این اپوزیسیون در بین همکارانِ ضدانقلابش به فساد اخلاقی و اغفال و سوءاستفاده از دختران شهرت دارد، به‌طوری که سال گذشته با انتشار هم‌آغوشی خود با دو فاحشه لاس‌وگاسی، با افتخار از این عمل خود دفاع و آرزو کرد روزی در ایران بتواند شاهد اینگونه صحنه‌ها باشد!

«امیرعباس فخرآور» که مدعی‌ست پدرش خواهرزاده «رضا شاه» (رضا میرپنج) است، با فریبکاری و چاپلوسی توانسته رابطه نزدیکی با برخی اعضای لابی‌های صهیونیستی و جمهوری‌خواهان جنگ‌طلب کنگره و جناح نئوکان آمریکا برقرار کند و همواره در جلساتی آنها شرکت کرده و با انتشار عکس‌های خود با نمایندگان کنگره آمریکا، سعی می‌کند خود را فردی مهم جلوه دهد.

عکس «امیرعباس فخرآور» با رئیس سابق سازمان جاسوسی آمریکا

این اپوزوسیون صهیونیست که رابطه بسیار نزدیکی با رژیم صهیونیستی دارد، بارها با سفر به سرزمین‌های اشغالی، ماموریت‌هایی از موساد جهت تضعیف نظام جمهوری اسلامی ایران گرفته است. او حتی در سفر به اسرائیل یا آمریکا کلاس‌های ویژه جوانان صهیونیست برگزار کرده و آنها را به دشمنی با ایرانیان ترغیب می‌نماید.

همچنین این ضدانقلاب فراری که در سالهای اخیر از گروه‌های تروریستی در سوریه حمایت کرده، چند روز پیش در پی برگزاری شهرآورد تهران، با حمله به «مهدی طارمی» مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس تهران به‌سبب نشان دادن تصویر یکی از شهدای مدافع حرم پس از به‌ثمر رساندن گلهایش، به شهدای ایرانی توهین کرد و مهاجم پرسپولیس را به دلیل اقدام ارزشی‌اش “مزدور جمهوری‌اسلامی” نامید که این اقدام با واکنش شدید مردم ایران بخصوص اهالی ورزشی و طرفداران تو تیم استقلاب و پرسپولیس همراه بود، طوری که فخرآور با توهین به هواداران این دو تیم، با وقاحت وعده داد در آینده باز هم به شهدای مدافع حرم توهین خواهد کرد.

حمله «امیرعباس فخرآور» به «مهدی طارمی»

فخرآور که خود را «پسر گستاخ ایران» می‌نامد، آنقدر دغلکار و شیاد است که در بین برخی از عناصر اپوزیسیون به «بچه پرروی اسرائیل» معروف شده است. او به حدی در خیانت به ملت ایران سنگ‌تمام گذاشته که حتی صدای آمریکایی‌ها را هم درآورده است؛ به‌طوری که «ریچارد پرل» کارشناس پنتاگون و از چهره‌های نومحافظه‌کار و ضدایرانی آمریکا درباره فخرآور گفت: “از او و امثالش متنفرم، چرا که رفتارشان روی خائنین مجاری و رومانیایی در جنگ سرد را سفید می‌کند!”

حال، فخرآور در آخرین ماموریتش از سوی دستگاه‌های امنیتی آمریکا و اسرائیل، با نوشتن کتابی سراسر دروغ درباره انقلاب‌اسلامی و سران جمهوری‌اسلامی، مدعی شده که انقلاب‌اسلامی با هدایت سرویس‌های جاسوسی شوروی به‌وقوع پیوسته است!

وی با آنکه ادعا دارد کتاب مذکور را بر اساس اسناد واقعی نوشته، هیچ‌گاه این اسناد را نشان نداده است. زمانی دروغ‌های این مزدور بیشتر هویدا می‌گردد که او چندی پیش با افتخار عکسی از خود با «اشتون کارتر» وزیر جنگ آمریکا و «جیمز کلپر» رییس سازمان امنیت ملی ایالات متحده، در مهمانی ویژه سازمان‌های اطلاعاتی و امنیتی آمریکا منتشر کرد و اذعان کرد که با مقامات امنیتی و جاسوسی آمریکا درباره ایران و طرح‌های آینده سخن گفته است.

دست دادن فخرآور با «اشتون کارتر» وزیر اسبق دفاع آمریکا

عکس یادگاری «امیرعباس فخرآور» در کنار «ترکی بن فیصل آل سعود» رئیس دستگاه امنیتی سابق آل‌سعود

ادعاهای فخرآور آنقدر مضحک است که حتی اعتراض بسیاری از اپوزیسیون خارج‌نشین را در پی داشته و او را فردی کلاه‌بردار و دروغگو نامیده‌اند. در این میان یکی از این افراد طی یادداشتی به کتاب سراسر دروغ فخرآور واکنش نشان داده و نوشت: “به تازگی کتابی با عنوان «رفیق آیت‌الله» با موضوع شکل‌گیری انقلاب ایران منتشر کرده که انتقاداتی را به همراه داشته است. این کتاب که به گفته نویسنده، حاصل بیش از چهار سال تلاش در جمع‌آوری اسناد و شواهد راجع به نقش سازمان امنیت شوروی در شکل گیری انقلاب ۵۷ ایران است. ابتدا باید اشاره کنم، من هیچ قصدی در دفاع از هیچ جریان فکری داخلی یا خارجی را ندارم و صرفا به چند نکته که، توجه‌ام را جلب کرد می‌پردازم. نکته اول در مورد کتاب «رفیق آیت‌الله»، این است که، بر خلاف آنچه افرادی مثل «محمد نوری‌زاد»، در یادداشت‌هایشان عنوان می‌کنند از قبیل چالشی بزرگ و تنگ‌نایی سخت برای نظام جمهوری اسلامی، چنین چیزی، به چشم نمی‌خورد و ادعاهایی تحت عنوان اسناد تاریخی و نقل قول‌های افراد در آن زمان، بی‌اندازه ساده و سطحی و حتی به سادگی قابل انکار می‌باشد و در واقع مدعی، بینه و دلایل محکمی برای آنها ندارد و صرفا، در اغلب موارد به چند قرینه تقویمی، آن هم نه در حد استناد پرداخته است!

نکته دیگر اینکه، شاکله و شیرازه مکتوبات تاریخی و روایی و اسنادی، باید و باید جنبه بی‌طرفانه داشته باشند و صرفا نقل اتفاقان و رخ دادها باشند و قضاوت را به خواننده وا گذارند اما در این کتاب، به وضوح می‌توان دید نویسنده بارها و بارها با تمام قوا به ابرقدرت شرق یعنی شوروی تاخته و او را لگدکوب می‌کند و در مقابل، چهره‌ای مثبت و مفید از آمریکا و اسراییل به دست می‌دهد و این موضوع را تا جایی پیش می‌برد که، در بخشی از کتاب، از «بنیامین نتانیاهو» به عنوان جوانی مستعد و باهوش که نوع دوست هم بوده یاد می‌کند! این که، شوروی یا آمریکا و انگلستان، مسبب بسیاری از بد‌بختی‌های این سرزمین بوده و هستند، شکی را بر نمی‌انگیزد، اما اگر بخواهیم یکی را برتر و منزه‌تر از دیگری معرفی کنیم، دقیقا آینه‌ای در برابر تمام ادعاهای آقای فخر آور گرفته‌ایم.

نکته دیگر استقبال و توجه چهره‌های سرشناس سیاسی غربی چون آقای اشتون کارتر و اپوزیسیون از این کتاب است که، آن را چیزی شبیه به یک اثر پروپکاندای برون مرزی، برای مصرف افکار داخلی می‌نمایاند که با تکیه بر قدرت رسانه‌های در اختیارشان سعی در استثنایی جلوه دادن و خارق‌العاده نمایاندن مطالب این کتاب دارند، غافل از اینکه ده‌ها سال است بسیاری از ادعاهای وارده در کتاب، همان طور که، گفته شد به سادگی قابل انکار و رد می‌باشد و مطلب جدید و در خور توجهی در آن یافت نمی‌شود.”

انتهای پیام/

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: دشمنان انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی همواره به دنبال تضعیف و زیرسوال بردن آن بوده‌اند؛ از همان سالهای نخست انقلاب برخی رسانه‌های و اشخاص مرتبط با بیگانگان ادعا کردند که انقلاب اسلامی ملت ایران در سال ۵۷ با حمایت آمریکا و انگلیس انجام شده است …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme