https://telegram.me/empireoflies

ضعف رسانه‌ای «ربع پهلوی»

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: گروه‌های مختلف اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی در حالی که این روزها درگیر اختلافات و منازعات فی ما بین هستند و از سرنگونی نظام جمهوری‌اسلامی ناامید شده‌اند، اما همواره تلاش می‌کنند با سوءاستفاده از برخی اخبار داخل ایران، به تخریب عملکرد جمهوری‌اسلامی پرداخته و حداقل در بین حامیان خارج‌نشینشان، خود را دارای پشتوانه مردمی در داخل نشان دهند.

برای نمونه، رسانه‌های وابسته به شورای تحت‌امر «ربع پهلوی» که خود را پادشاه ایران می‌داند(!)، با سوءاستفاده از خبر برخی مشکلات و معضلات در بعضی شهرهای کشور، تلاش نمودند این نواقص را به اصل نظام اسلامی ربط دهند.

اینگونه رسانه‌های ضدانقلاب معمولاً هیچ اشاره‌ای به وضعیت زندگی مردم در دوران رژیم پهلوی نمی‌کنند و برعکس می‌کوشند تا تصویری بسیار خوب از آن دوران ارائه دهند. این رسانه‌ها حتی خود را حامی حقوق کارگران نشان می‌دهند، بدون آنکه از ظلم و تضییع حقوق کارگران در دوران رژیم پهلوی سخنی بگویند.

تصویر از صفحه فیسبوک «شورای ملی»

تصویر از صفحه فیسبوک «شورای ملی»

این نخستین‌بار نیست که رسانه‌های تحت‌امر «ربع پهلوی» که از ثروت بادآورده او ارتزاق می‌کنند، از روی عجز و ناتوانی، به سوءاستفاده از تجمعات و برخی مشکلات داخل کشور می‌پردازند.

رسانه‌های وابسته به دولت‌های بیگانه و اپوزیسیون در سالهای اخیر تلاش می‌کنند با سوءاستفاده و بهره‌برداری رسانه‌ای حتی از تجمعات قانونی و مجوزدار، تصویری بسته و خفقان‌زده از جامعه ایران به مخاطبین خود ارائه دهند.

این رسانه‌ها که نمی‌توانند ضعف ساختاری مشخصی از اصول اساسی دین اسلام و نظام جمهوری اسلامی پیدا کنند، می‌کوشند تا کوچکترین مشکلی در ایران را به اصل نظام ربط داده و ناشی از ضعف حاکمیت جمهوری اسلامی و فساد سران آن معرفی کنند.

اینگونه پروپاگاندا و جوسازی رسانه‌های ضدانقلاب تنها یکی از روش‌های متعدد رسانه‌های اپوزیسیون و وابسته به دولت‌های غربی علیه شخصیت‌ها و اهداف و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی است. این جنگ رسانه‌ای نشانه ضعف مخالفان جمهوری‌اسلامی برای مقابله جدی با نظام اسلامی است. اینگونه رفتارهای رسانه‌های اپوزیسون را می‌توان نشانه ضعف و ناتوانی آنها در مواجه با جمهوری‌اسلامی دانست.

انتهای پیام/

گروه‌های مختلف اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی در حالی که این روزها درگیر اختلافات و منازعات فی ما بین هستند و از سرنگونی نظام جمهوری‌اسلامی ناامید شده‌اند، اما همواره تلاش می‌کنند با سوءاستفاده از برخی اخبار داخل ایران، به تخریب عملکرد جمهوری‌اسلامی پرداخته و حداقل در بین حامیان خارج‌نشینشان، خود را دارای پشتوانه مردمی در داخل نشان دهند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme