https://telegram.me/empireoflies
اینترنت-فضای مجازی-مستهجن

راهکاری برای حذف تصاویر مستهجن در اینترنت

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: سرویس PhotoDNA به رایگان از Azure Marketplace در دسترس است و سازمان‌ها با استفاده از آن می‌توانند به طور خودکار تصاویر سواستفاده اخلاقی از کودکان را شناسایی و حذف کنند و موضوع را به نهادهای قانونی نیز اطلاع دهند.

با توجه به اینکه بسیاری از جانیان و متخلفان تصاویر و ویدیوهای غیراخلاقی را به‌طور مخفیانه بر روی سرورهای شرکت‌های مختلف ذخیره می‌کنند، شناسایی این موارد به طور دستی بسیار دشوار است. لذا فناوری جدید حذف خودکار و سریع آنها را ممکن می‌کند.

مایکروسافت مدعی است از این طریق می‌توان به سرعت و با صرف هزینه‌ای اندک موارد تخلف را شناسایی کرد. تا قبل از ارائه این خدمات در قالب سرویس کلود شرکت ها باید برنامه PhotoDNA را بر روی سرورهای خود نصب می‌کردند و از محل کار خود با دشواری آن را مدیریت می‌نمودند. اما از این پس می‌توان بدون نصب برنامه یاد شده و از راه دور از آن استفاده کرد.

بسیاری از شرکت های بزرگ فناوری سالهاست برای جلوگیری از ذخیره سازی عکس های ضداخلاقی بر روی سرورهایشان از برنامه PhotoDNA استفاده می‌کنند. این برنامه علاوه بر شناسایی و پاکسازی تصاویر مستهجن قادر به کدگذاری فنی آنها برای شناسایی سریع نمونه های مشابه است.

انتهای پیام/فارس

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme