https://telegram.me/empireoflies
رادیو فردا

تمسخر و توهین به نژاد آریایی در رادیو فردا

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: اخیرا برنامه ای در رادیو فردا ساخته شده که به قول تهیه کننده این برنامه قرار است با تابو ها برخورد کند و با مطرح نمودن این مسائل در رسانه ها به حساسیت های موجود در این زمینه حمله شود و مردم و مخاطبان از نقد نمودن و تابو شکنی ها هراسی نداشته باشند.

البته این برنامه در ظاهر می خواهد فهم و آگاهی مخاطب را به سمت واقعیت ها سوق دهد ولی از آنجایی که رسانه های فارسی زبان غربی در موارد مختلف دشمنی خود را با ملت های مسلمان به ویزه ملت ایران بارها نشان داده اند پیش بینی می شود که در این برنامه در آینده نزدیک به مسائل و موضوعاتی پرداخته خواهد شد که در نزد ایرانیان و مسلمانان از قداست و احترام خاصی برخوردار است و این برنامه در جهت توهین و قداست زدایی از آنها پیش خواهد رفت.

در برنامه اخیر تابو از رادیو فردا به موضوع نژاد آرایی پرداخته شده است در ابتدای این برنامه گفته شده “در سال‌های اخیر به موازات تشدید تعصب روی نژاد آریایی می‌بینیم که اتفاقا شوخی و طنز و خنده هم اطراف این موضوع زیاد شکل گرفته و گروه‌های مختلفی از بین جوانان هستند که با مفهوم آریایی شوخی‌های زیادی می‌کنند و شاید تابو بودن این موضوع را برای گروه‌های زیادی از مردم می‌شکنند و از بین می‌برند.” این در حالی است که اصولا تا کنون در سطح مردم و شبکه های اجتماعی با نژاد آرایی که نژاد مردم ایران زمین است شوخی و تمسخری شکل نگرفته.
تورج دریایی یکی از میهمانان این برنامه در خصوص تابو شکنی در باره موضوعات قابل احترام برای ایرانیان در این برنامه می گوید:” اتفاقاً بنده خیلی طرفدار قدیس‌زدایی از مباحث تاریخی‌مان هستم. شاید از طریق شوخی و طنز به همین مسئله آریایی نژاد و خون و این مفاهیم مسخره که اصلا در جامعه امروز جایی ندارد، مقداری بخندیم”

البته سابق بر این استراتژی این رسانه ها این بود که اقوام دیگر ایرانی را بر علیه ایرانیان تحریک کنند یا در مواردی این اقوام را تضعیف و تمسخر کنند ولی در مورد اخیراین نژاد ایرانیان است که مورد نقد و تمسخر میهمانان این برنامه قرار می گیرد و از توهین و طنز ساختن از آن سخن به میان می آید.

این نوع از نژاد ستیزی رادیو فردا مصداق فاشیسم است و واجب است تمامی ایرانیان اعتراضات خود را بابت این نوع تبلیغ بر علیه نژاد ما ایرانیان به گوش رادیو فردا برسانند.

نژاد ستیزی در جهان امروز جایی ندارد و اگر از نظر قانونی امکان پیگرد داشته باشد، بابت تبلیغ فاشیسم در برنامه رادیو فردا بر علیه ایرانیان میتوانیم آنان را به دادگاه بکشانیم.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme