https://telegram.me/empireoflies

۹۰ درصد عناصر اپوزیسیون وابسته به دشمنان ایران هستند

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در ادامه درگیری‌های عناصر اپوزیسیون با یکدیگر، چند روز پیش «ندا امین» وبلاگنویسیِ اپوزیسیونی که چندی پیش به فلسطین اشغالی پناهنده شده بود، علیه «روح‌ا… زم» مدیر کانال ضدانقلاب و دروغ‌پراکن آمدنیوز دست به افشاگری زد و عنوان نمود که زم با عوامل موساد در ارتباط است و از آنها پول و کمک فنی دریافت کرده است. این افشاگری با آنکه توسط «روح‌ا… زم» تکذیب شده، اما بازتاب زیادی در رسانه‌های داخل ایران و شبکه‌های اپوزیسیون داشت.

«امید شریفی دانا» سلطنت‌طلب مقیم سوئد یکی از افرادی بود که نسبت به این ماجرا واکنش نشان داد و در صفحه فیسبوکش «روح‌الله زم» را “خرده جاسوس” نامید و اذعان کرد که بسیاری از عناصر اپوزیسیون خائن هستند.

«امید دانا» درباره افشاگری مذکور گفت: “ندا امین همکار سابق آمدنیوز که رسما میگوید برای اسرائیل کار میکند، چند روز پیش فایل صوتی روح‌الله زم مدیر آمدنیوز را منتشر کرد که وی التماس موساد اسرائیل را میکند تا بیشتر بهش پول بدهند … پس از انتشار این فایل صوتی زم طبیعتا منکر مزدوری‌اش برای اسرائیل شد و اکنون ندا امین با انتشار ویدیو مدعی شده فایل‌های صوتی چند تا هست و بزودی منتشر خواهد کرد و انگیزه افشاگری‌اش را اینگونه بیان کرد که روح‌الله وی را دور زده و به تنهایی با مامور موساد ارتباط گرفته که بیشتر پول به جیب بزند …”

این اپوزیسیون با بیان اینکه بیش از ۹۰ درصد عناصر اپوزیسیون وابسته به بیگانگان و دشمنان ذاتی ملت ایران هستند، گفت: “این اپوزسیون خود را به پولهای سرویس های جاسوسی مختلف فروخته‌اند و عملا علیه کشور خود فعالیت می‌کنند …”

همان‌طور که «امید دانا» اعتراف کرده، بیشتر عناصر اپوزیسیون وابسته به بیگانگان هستند و هر اقدام خود را با آنها هماهنگ می‌کنند. با این وضعیت، اگر تصور کنیم که روزی نظام جمهوری‌اسلامی در ایران سرنگون(!) و حکومتی توسط اینگونه عناصر اپوزیسیون به قدرت برسد، معلوم نیست ایران باید چه‌مقدار به بیگانگان وابسته و ذلیل باشد و زیر پرچم آنها برود؛ زیرا افرادی مانند «ربع پهلوی»، «مریم رجوی» تا «امیرعباس فخرآور» و «روح‌الله زم» قطعا زیر پوشش اطلاعاتی سرویس‌های جاسوسی غربی هستند و آنها از ریز و درست اقدامات آنها خبر دارند و مطمئناً آتوهای بسیاری نیز از آنها دارند تا اگر روزی برخلاف خواسته دشمنان ملت ایران عمل کنند، به راحتی آنان را رسوا از میدان به در نمایند. بر این اساس، اگر روزی عناصر اپوزیسیون در ایران به قدرت برسند، قطعا ایران با ۷ هزار سال سابقه تاریخی به یکی از کشورهای تحت سلطه قدرتهای جهانی تبدیل خواهد شد.

انتهای متن/

در ادامه درگیری‌های عناصر اپوزیسیون با یکدیگر، چند روز پیش «ندا امین» وبلاگنویسیِ اپوزیسیونی که چندی پیش به فلسطین اشغالی پناهنده شده بود، علیه «روح‌ا… زم» مدیر کانال ضدانقلاب و دروغ‌پراکن آمدنیوز دست به افشاگری زد و عنوان نمود که زم با عوامل موساد در ارتباط است و از آنها پول و کمک فنی دریافت کرده است. این افشاگری با آنکه توسط «روح‌ا… زم» تکذیب شده، اما بازتاب زیادی در رسانه‌های داخل ایران و شبکه‌های اپوزیسیون داشت.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.83 ( 2 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme