https://telegram.me/empireoflies

۷۴ نفر از شرکت‌کنندگان در انتخابات کم شد!!

اختصاصی به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در روزهایی که ملت ایران خود را برای حضور پرشور در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری آماده می‌کنند، برخی از گروهک‌های اپوزیسیون هنوز بر طبل تحریم انتخابات می‌کوبند.

این در حالیست که شور و نشاط مردم ایران برای حضور در انتخابات آتی سبب شده تا برخی از عناصر و گروه‌های اپوزیسیون، برای آنکه از معرکه عقب نمانند، از هوادارانشان که اکثرا در خارج کشور هستند، خواسته‌اند در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کنند و به نزدیکترین نامزدها به غرب رای دهند.

در این بین، گروهک در آستانه انقراض «جبهه ملی» که ظهور و بروزی در عرصه سیاسی و اجتماعی ایران ندارد، برای آنکه ابراز وجود کند و خود را زنده نشان دهد، چند روز پیش شرکت در انتخابات آتی ریاست جمهوری ایران را تحریم کرد و با انتشار بیانیه‌ای تکراری گفت: “… جمهوری اسلامی با برگزاری این نمایش , ایرانیان و جهانیان را فریب میدهد تا با کسب مشروعیت از انتخابات نمایشی به عمرخود افزوده و ثروت ملت را چپاول کند.در دمکراسی ولایت فقیه تنها انتخاب بین بد , بدتر و بدترین است تا ایران به سرعت ویران و به سرزمین سوخته بدل گردد …”

تصویر از وبسایت «جبهه ملی»

این اقدام اعضای اکثرا کهنسال گروهک موسوم به «جبهه ملی» آنقدر مضحک و مسخره بود که برخی از عناصر اپوزیسیون، به این اقدام واکنش نشان دادند. «ابراهیم نبوی» نویسنده و طنزپرداز رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه، در واکنش به این اقدام گروهک «جبهه ملی» به طنز در صفحه فیسبوکش نوشت که با تحریم انتخابات توسط این گروه، تعداد ۷۴ نفر از شرکت‌کنندگان در انتخابات آینده ریاست جمهوری در ایران کم شد.

این سخن «ابراهیم نبوی» تاکیدی بر این واقعیت است که با آنکه تعداد زیادی گروه مختلف مخالف جمهوری‌اسلامی در خارج و حتی داخل کشور حضور دارند، تعداد اعضای بسیاری از آنها به تعداد انگشت‌های یک دست هم نمی‌رسد و گروهکی مانند «جبهه ملی» که پیش از انقلاب هم در صحنه سیاسی ایران حضور داشت، تنها ۷۴ عضور دارد که با تحریم انتخابات توسط این گروهک خللی در برگزاری انتخابات برگزار نشده، بلکه اینگونه گروهکها با میانگین سن بالای ۷۰ سال، بر پرونده نابودی خود مهر می‌زنند و پیش از مرگ طبیعی به مرگ سیاسی می‌رسند.

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در روزهایی که ملت ایران خود را برای حضور پرشور در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری آماده می‌کنند، برخی از گروهک‌های اپوزیسیون هنوز بر طبل تحریم انتخابات می‌کوبند. این در حالیست که شور و نشاط مردم ایران برای حضور در انتخابات آتی سبب شده تا …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme