https://telegram.me/empireoflies

۶ روز تا تعطیلی تلویزیون فارسی یورونیوز، اعتراض کارمندان شبکه

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغطبق اطلاعیه که چند روز اخیر توسط یورونیوز فارسی منتشر شد، قرار است از اول اردیبهشت تلویزیون فارسی این رسانه تعطیل شود.

در متن این اطلاعیه آمده است: «در سایت این شبکه آمده است: «از روز اول اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۶ برابر با ۲۱ ماه آوریل ۲۰۱۷، یورونیوز فارسی شاهد تغییراتی اساسی خواهد بود. با تمرکز بر وبسایت، اپلیکیشن‌های موبایل و شبکه‌های اجتماعی، تلاش خواهیم کرد گزارش‌های مورد علاقه شما را افزایش دهیم و آنها را سریعتر ارائه کنیم. در چارچوب این دگرگونی عمده، پخش تلویزیونی یورونیوز فارسی متوقف خواهد شد».

حالا ۶ روز بیشتر تا تعطیلی تلویزیون فارسی یورونیوز نمانده و برخی از کارمندان این شبکه با ایجاد صفحه ای در توییتر با عنوان «حمایت از یورونیوز» از کاربران این شبکه اجتماعی می خواهند تا با ترند هشتگ حمایتی خود، هم به این سیاست اعتراض کنند و هم نگذارند که این شبکه تعطیل شود.

همچنین شیرین عبادی نیز یکی از افرادی بود که در نامه ای خطاب به فدریکا موگرینی، خواستار جلوگیری از تعطیلی تلویزیون فارسی یوزونیوز شده بود.

انتهای پیام/رسانه ایران

۶ روز بیشتر تا تعطیلی تلویزیون فارسی یورونیوز نمانده و برخی از کارمندان این شبکه با ایجاد صفحه ای در توییتر با عنوان «حمایت از یورونیوز» از کاربران این شبکه اجتماعی می خواهند تا با ترند هشتک حمایتی خود، هم به این سیاست اعتراض کنند و هم نگذارند که این شبکه تعطیل شود.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. داداش اشتباه داری می زنی
    اون شش روز از چند ۳ روز پیش شروع شده

    تیترت رو اصلاح کن اخوی😉

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme