https://telegram.me/empireoflies

۶۰ درصد زنان آمریکایی قربانی آزار و اذیت جنسی

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغنتایج به دست آمده از یک نظرسنجی در آمریکا نشان می‌‎دهد، بیش از ۶۰ درصد زنان در این کشور مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته‌اند.

بر اساس آمار و و ارقام به دست آمده از سوی دانشگاه “کویینپییاک”، که مسئول این بررسی بوده است، زنان کارمند در حالی در محل کار مورد آزار جنسی قرار می‌گیرند، که مردان هم از این معضل در امان نیستند. 

با استناد به نتایج به دست آمده، ۲۰ درصد مردان نیز در محل کار مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته‌اند. 

 از میان زنانی که مورد اذیت و آزار جنسی قرار گرفته‌اند، ۶۹ درصد گفتند این اتفاق برای آنها در محل کار، ۴۳ درصد گفتند در محیط‌های اجتماعی و ۴۵ درصد گفتند که این اتفاق برای آنها در خیابان و ۱۴ درصد نیز گفتند در خانه رخ داده است.

۸۸ درصد مردان و ۸۹ درصد زنان آمریکایی از آزار و اذیت جنسی به عنوان مهم‌ترین معضل اجتماعی جامعه آمریکا نام برده‌اند. 

تیم مالوی، دستیار مدیر بخش نظرسنجی دانشگاه کویینپیاک می‌گوید: «این مطالعه با پرسش از ۱۴۱۵ نفر در فاصله ۱۵ تا ۲۰ نوامبر با حاشیه خطای ۳٫۱ درصد انجام شده و بر اساس داده‌های این نظرسنجی، از هر ۱۰ زن، ۶ نفر مورد سوء استفاده جنسی قرار گرفته است».

منبع: فارس

انتهای پیام/

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

نتایج به دست آمده از یک نظرسنجی در آمریکا نشان می‌‎دهد، بیش از ۶۰ درصد زنان در این کشور مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته‌اند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme